Field of Glory 2

Field of Glory 2

Články

Do strategie Field of Glory 2 vpadnou Vikingové, Arabové i Moravané

Skvělá historická válečná simulace Field of Glory 2 se postupně rozrůstá jako hromady kořisti na vikinských lodích nebo hranice nezastavitelného raného muslimského impéria. Původně jsme strategizovali hluboko v antice, ale díky novým DLC se dostáváme až do nefalšovaného středověku. Jen se podívejte na nejnovější dodatek, Wolves at the Gate.

Obří mapa antického světa? Realistické bitvy? Field of Glory: Empires nabízí obojí

S Alešem jsme se u antické bitevní simulace Field of Glory 2 hodně pobavili, jak se můžete přesvědčit v našem LongPlayi. Je to vážně výtečná strategie, zábavná, hluboká uvěřitelná, plná nepředvídatelných situací. Jediné, co mi u ní chybělo, byla nějaká kampaň ve stylu série Total War. A moje modlitby k Jupiterovi byly vyslyšeny, poněvadž se chystá Field of Glory: Empires.

LongPlay - Field of Glory II #4: Epické rozloučení

Naše série LongPlayů v historické tahovce Field of Glory II dospěla ke svému konci. O jeho, snad bombastické, finále, se postará Vašek v roli generála, u čehož jej bude kibicovat Aleš a nejspíš i chat s našimi věrnými diváky. Tentokrát se připravte na modernější střetnutí, což v kontextu této hry znamená 6. století našeho letopočtu. A pro Vaška to neznamená dobré zprávy…

LongPlay – Field of Glory 2 #3: Třetí střetnutí

A do třetice do bitvy! Aleš si musí poradit s otravnými Makedonci, Vašek se pak vrhne na další novou bitvu, a během toho všeho vám kluci budou ve svém LongPlayi Field of Glory 2 vykládat spoustu zajímavých historických faktů. Přesně tak, jak to mají rádi oni - a doufáme, že i vy. Začínáme právě teď!

LongPlay – Field of Glory 2 #2: Ať žije Republika

První díl našeho LongPlaye se nám maličko protáhl, takže místo aby Václav Veliký (zní to líp než Alexandr Pecháček) Peršany v bitvě u Issu nekompromisně rozdrtil, došli jsme ke krvavému patu. Tuhle bitvu ještě dneska dojedeme, načež se Aleš pustí do své vlastní potyčky ve Field of Glory 2. Malý spoiler: posledně jsme si ukázali makedonskou falangu, dnes se ve světle reflektorů octne republikánská legie.

Bleskovky

  • 10. 1. 2019 - Plánovaný start dnešního LongPlaye Field of Glory 2 jsme bohužel nuceni přesunout na zítřejší 13. hodinu, omlouváme se za případné komplikace!