zavřít

LongPlay - Field of Glory II #4: Epické rozloučení

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Naše série LongPlayů v historické tahovce Field of Glory II dospěla ke svému konci. O jeho, snad bombastické, finále, se postará Vašek v roli generála, u čehož jej bude kibicovat Aleš a nejspíš i chat s našimi věrnými diváky. Tentokrát se připravte na modernější střetnutí, což v kontextu této hry znamená 6. století našeho letopočtu. A pro Vaška to neznamená dobré zprávy…

V první řadě proto, že si zahraje za eunucha. Oním eunuchem ovšem je byzantský vojevůdce Narses, který se v roce 552 střetl s u Tangin s Ostrogóty vedenými slavným králem Totilou. Vašek se tak pokusí zopakovat jedno z nejdůležitějších vítezství v římsko-ostrogótských válkách, tedy nepodlehnout se svými kombinovanými jednotkami mocné ostrogótské jízdě. Začínáme dnes v jednu, abychom celou masivní bitvu stihli.

Tagy: strategie simulace historická válečná realistická antika

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.