LongPlay – Field of Glory 2 #1: Antická řežba naslepo
zdroj: tisková zpráva

LongPlay – Field of Glory 2 #1: Antická řežba naslepo

11. 1. 2019 12:30 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Vážení čtenáři a diváci, máme tu pro vás další LongPlay, který tentokrát poběží paralelně s Detroit: Become Human, ale místo aby si Vašek s Alešem nechali vyprávět příběhy od Davida Cage, napíšou si je sami – ohněm a mečem. Antická strategie Field of Glory 2 je na takové zkazky ideální. A věřte nebo ne, kromě královské zábavy se možná ještě něčemu přiučíte.

Bude to fungovat následovně: každý týden jeden z chlapců vybere konkrétní bitvu z antické historie a pečlivě si ji nastuduje – kdo vyhrál, jak k vítězství pravděpodobně došlo, jaký byl historický kontext atd.

Ten druhý se pak pokusí tuhle bitvu vybojovat ve hře, jenže pozor – až do začátku vysílání nebude mít tušení, do čeho vlastně jde, takže žádná inspirace skutečnou historií a kopírování Alexandrových manévrů! Bude se zkrátka prát o holý život tváří v tvář mazané AI, zatímco jeho kolega ho (a vás, diváky) může otravně poučovat.

Pokud to zní jako vaše číše bylinkami kořeněného vína (Římani jsou blázni), pak se uvidíme v chatu na YouTube, kde s námi můžete diskutovat a pomáhat dnešnímu generálovi v jeho snažení.

zdroj: Archiv

Nejnovější články