zavřít

LongPlay – Field of Glory 2 #1: Antická řežba naslepo

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vážení čtenáři a diváci, máme tu pro vás další LongPlay, který tentokrát poběží paralelně s Detroit: Become Human, ale místo aby si Vašek s Alešem nechali vyprávět příběhy od Davida Cage, napíšou si je sami – ohněm a mečem. Antická strategie Field of Glory 2 je na takové zkazky ideální. A věřte nebo ne, kromě královské zábavy se možná ještě něčemu přiučíte.

Bude to fungovat následovně: každý týden jeden z chlapců vybere konkrétní bitvu z antické historie a pečlivě si ji nastuduje – kdo vyhrál, jak k vítězství pravděpodobně došlo, jaký byl historický kontext atd.

Ten druhý se pak pokusí tuhle bitvu vybojovat ve hře, jenže pozor – až do začátku vysílání nebude mít tušení, do čeho vlastně jde, takže žádná inspirace skutečnou historií a kopírování Alexandrových manévrů! Bude se zkrátka prát o holý život tváří v tvář mazané AI, zatímco jeho kolega ho (a vás, diváky) může otravně poučovat.

Pokud to zní jako vaše číše bylinkami kořeněného vína (Římani jsou blázni), pak se uvidíme v chatu na YouTube, kde s námi můžete diskutovat a pomáhat dnešnímu generálovi v jeho snažení.

Tagy: strategie simulace historická gamesplay válečná realistická antika longplay

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.