zavřít

LongPlay – Field of Glory 2 #2: Ať žije Republika

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První díl našeho LongPlaye se nám maličko protáhl, takže místo aby Václav Veliký (zní to líp než Alexandr Pecháček) Peršany v bitvě u Issu nekompromisně rozdrtil, došli jsme ke krvavému patu. Tuhle bitvu ještě dneska dojedeme, načež se Aleš pustí do své vlastní potyčky ve Field of Glory 2. Malý spoiler: posledně jsme si ukázali makedonskou falangu, dnes se ve světle reflektorů octne republikánská legie.

Ale víc toho prozrazovat nebudeme, protože by si to Aleš mohl u nás na stránkách přečíst a pak by věděl, jaká čertovina ho to dneska čeká. Vysíláním vás provede Vašek, který bude držet všechny karty a milerád vám poskytne nějaký ten historický kontext.

Alea iacta est, a pokud se chcete podívat, na jakou stranu kostka dopadla, pusťte si nás od dvou hodin na YouTube. A nezdráhejte se používat chat.

Tagy: strategie simulace historická válečná realistická antika longplay

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.