zavřít

LongPlay – Field of Glory 2 #3: Třetí střetnutí

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A do třetice do bitvy! Aleš si musí poradit s otravnými Makedonci, Vašek se pak vrhne na další novou bitvu, a během toho všeho vám kluci budou ve svém LongPlayi Field of Glory 2 vykládat spoustu zajímavých historických faktů. Přesně tak, jak to mají rádi oni - a doufáme, že i vy. Začínáme právě teď!

Oba stratégové si u toho s vámi rádi popovídají na chatu, takže tam koukejte zamířit skrz tenhle odkaz a pojďte se podívat, zda se Makedonie udrží u moci ještě pár desítek let, nebo zda ji Římská republika beze stopy schlamstne.

Tagy: strategie simulace historická válečná realistická antika longplay

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.