Fez

Fez

Články

Herní pořad Games TV objevuje netušené rozměry futuristického Tokia i abstraktního vesmíru

Tokyo 42 si v naší recenzi vysloužila sedmičku, ale na její překrásný svět si stojí za to posvítit i prostřednictvím videa. Lukáše navíc izometrická akce inspirovala k ohlédnutí za jednou ze svých nejoblíbenějších her vůbec. O jakou hru jde? Pokud tipujete Starseed Pilgrim, jste na správné adrese.

Vata v Trubce - videa na Youtube mění herní svět a ukazují nám celebrity budoucnosti

Vzhledem k letní pauze je LEVEL s pořadovým číslem 244 stále ještě na stáncích a vy si jej můžete v papírové či elektronické verzi koupit až do 19. září, kdy na stánky přistane zbrusu nové číslo 245. Ale ještě než se tak stane pro vás máme upoutávku v podobě kompletního článku. Tentokrát jsme sáhli rovnou do aktuálního Levelu 244, ve kterém se kromě jiného objevil i článek Martina Bacha o fenoménu youtuberů a o penězích, které se kolem něj točí.

Youtuber Felix Kjellberg alias PewDiePie vydělá 4 miliony dolarů ročně

Fenomén youtuberů stále nechápu. Ale vzhledem k tomu, že mu propadly desítky milionů lidí začínám chápat, že chyba je buď na mé straně, nebo se konečně objevila ta příslovečná generační propast. Youtubeři jsou každopádně fenoménem dnešní doby a nejlépe to dokazuje nejúspěšnější z nich Felix Kjellberg známý především pod přezdívkou PewDiePie. Díky své základně čítající 27 milionů odběratelů generuje na reklamách 4 miliony dolarů, které se přetaví v takřka čistý zisk.

GOG spouští výprodej skvělých her v omezeném množství

Ve chvíli, kdy vyjde tento článek, by měl GOG spustit velmi zajímavou promo akci Fall Insomnia, v níž nabídne velké, až osmdesátiprocentní slevy na stovku titulů ze své kolekce. Celá akce ale bude mít jeden háček nebo spíše vlastnost. Každý titul bude mít omezený počet kusů, který bude k dispozici, a po jeho doprodání naskočí na jeho místo další titul.

PS4 a Vita čekají tucty nezávislých her včetně Hotline Miami 2 a Broken Sword

Komentáře jsou zajedno: vlídnost Sony vůči indie scéně, potvrzená konferencí na Gamescomu, může dále naklonit jazýček vah ve prospěch prodejů PS4. Kde totiž Microsoft horko těžko přesvědčuje o své vstřícnosti nezávislákům, Sony vyrukuje s tucty již dohodnutých titulů. Na co vše se budoucí majitelé konzolí od Sony mohou těšit, ukáže následující rychlokurz 16 vybraných her pro PS4 a PS Vita.

Bleskovky

  • 1. 2. 2017 - Vývojáři z Polytron nabízí ke stažení PC verzi FEZ za vámi určenou cenu (od 0,25 Kč výše).

  • 22. 8. 2014 - Phil Fish už si zase postavil hlavu - prý nabízí k prodeji značky FEZ a POLYTRON a opět si smazal účet na Twitteru.

  • 31. 7. 2014 - Členové PS Plus programu obdrží v srpnu zdarma hry Road not Taken (PS4), FEZ (PS4), Crysis 3 (PS3), Proteus (PS3), Metrico (PSV), LEGO Harry Potter Years 5-7 (PSV)

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
30. dubna 2012
Recenze