F1 2011
Věková dostupnost

F1 2011

Články

Best of 2011: Nejlepší závodní hra

I rok 2011 dokázal, že závodní žánr má dlouhé prsty. Sahají od infantilně vypadajících buginek prohánějících se pastelovou krajinou, přes apokalyptická přibližovadla svištící pod rozpadající se metropolí, závodní speciály vyvedené ve fotorealistické grafice, rallye monstra gumující obrazce na opuštěných parkovištích, řvoucí formule ženoucí se do zatáček rychlostí, která nutí obličej závodníků opouštět zbytek těla ve směru odstředivé síly a... je toho samozřejmě mnohem víc. Ostatně, jestli závodním hrám holdujete, určitě víte, že právě tady si vybere úplně každý a ten, kdo ohrnuje nos nad každoročním mainstreamem, si navíc může rochnit v celé škále nadšeneckých projektů, které závodní realismus chápou jako náboženství.

Re-Play #35 vás přejede Driverem a F1 2011

V sobotu (dnes) o půl druhé odpoledne seďte u TV, nezapomeňte ji zapnout a nalaďte si kanál...

Slyšeli jste Fight Club #46? Tentokrát o mobilních Games

K natáčení Fight Clubu #46 se sešel kroužek otců zakladatelů (Martin, Lukáš, Petr), protože jsme měli na srdci hned několik podstatných informací, které se týkají Games a hlavně vás čtenářů. Hned na úvod jsme vás upozornili na právě spuštěnou mobilní verzi Games, která je testovací (!) a tudíž určená ke sbírání ohlasů, podle nichž se finálně doladí.

Video ukázky z PS Vita her v čele s Uncharted: Golden Abyss

Hlavní hvězdou letošní Tokyo Games Show byl chystaný handheld PlayStation Vita, o kterém víme, že se v JPN začne prodávat 17. prosince, na akumulátor vydrží 3-5 hodin, nebude mít regionální zámek pro hry (importéři radujte se) a budete k němu potřebovat paměťovku, protože v sobě nenese žádný úložný prostor. Hardware je však jedna věc, tou druhou je software, který rozhoduje o úspěchu a neúspěchu každé herní mašinky. A ani v tomto ohledu PS Vita nedělá vrásky na čele.

Codemasters končí s akčními hrami, chystá nové závody

Nedávno vydaná střílečka Bodycount brzy přijde o rodiče. GamesIndustry.biz uvádí, že byli zaměstnanci včera svoláni na hromadnou schůzi, kde jim byl předestřen plán na uzavření studia. Dohromady se to týká 66 zaměstnanců studia v Guildfordu, které se vedle Bodycount podílelo na vývoji obou posledních Operation Flashpoint titulů Dragon Rising a Red River. Zdá se přitom, že rozhodnutí není motivováno jen špatnými prodeji Bodycountu, který v naší recenzi obdržel mírně nadprůměrné hodnocení.

F1 2011 - poslední dojmy před recenzí

Když slíbíte pokračování do roka a do dne a opravdu slovo dodržíte, zákonitě musíte čelit podezřívavému oku publika, které dobře míněnou snahu, po zkušenostech se sporty od EA, nutně vnímá jako pokus o ždímání peněz od chronických sběratelů aktualizovaných statistik.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
66/100
Datum recenze:
23. září 2011
Recenze