zavřít

Video ukázky z PS Vita her v čele s Uncharted: Golden Abyss

VITA

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Hlavní hvězdou letošní Tokyo Games Show byl chystaný handheld PlayStation Vita, o kterém víme, že se v JPN začne prodávat 17. prosince, na akumulátor vydrží 3-5 hodin, nebude mít regionální zámek pro hry (importéři radujte se) a budete k němu potřebovat paměťovku, protože v sobě nenese žádný úložný prostor. Hardware je však jedna věc, tou druhou je software, který rozhoduje o úspěchu a neúspěchu každé herní mašinky. A ani v tomto ohledu PS Vita nedělá vrásky na čele.

Sestava launchových titulů je sice plná japonských podivností a narychlo uplácaných her, na druhou stranu však obsahuje i několik moc pěkných titulů v čele s Uncharted: Golden Abyss, který si můžete pod textem zblízka prohlédnout na 11 minut dlouhém videu z úvodní fáze hry. Video prezentuje nejenom vlastnosti hry samotné, ale i možnosti PS Vita obecně, jak v oblasti výkonu (grafika a efekty), tak hratelnosti (možnosti ovládání). Po rozkliku v článku pak najdete videoukázky z dalších více než 15 připravovaných PS Vita her, které byly k vidění na TGS. Namátkou lze jmenovat nové Lumines Electric Symphony, Ridge Racer Vita, Katamari Damacy pro Vita a další.

Uncharted: Golden Abyss

WipeOut 2048

Katamari Damacy


Ridge Racer VitaGravity RushF1 2011Tales of Innocence R


LittleBigPlanet VITA


Ragnarok Odyssey


Army Corps of Hell


Michael Jackson The Experience HD


Rayman Origins


Super Monkey Ball


Virtua Tennis 4


Lords of Apocalypse


Shinobido 2: Tales Of The Ninja


Lumines Electric Symphony

Tagy: akční fantasy RPG handheld

Zdroje: IGN,YouTube,GameTrailers

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.