Europa Universalis IV: Rights of Man
Věková dostupnost

Europa Universalis IV: Rights of Man

Články

Humble Bundle nabízí Europu Universalis IV se 17 DLC za cenu jednoho rozšíření

Pokud se vaše peněženka ještě nevzpamatovala z vánočního šílenství, ale nejradši byste si i tak udělali radost nějakou hutnou strategií od Paradoxu a neomezovali se přitom jen na základní hru, pak vás zachrání Humble Bundle. Europa Universalis IV, které táhne na sedm let, si vysloužila vlastní balíček s pořádnou porcí dodatků.

Vychází datadisk Rights of Man pro Europa Universalis IV, který přidá vašim vládcům osobnost

Je neuvěřitelné, že více než tři roky po svém vydání Europa Universalis IV nejen, že žije aktivním hráčským životem, ale tvůrci z Paradox Interactive ji stále vylepšují a pozměňují a to jak skrze placené datadisky, tak i velké updaty, které často radikálně přetváří některou z herních mechanik. Dalším takovým krokem k rozvoji téhle, už tak masivní, strategie, je dnešní vydání datadisku Rights of Man a k němu přidruženého updatu 1.18.

Datadisk Rights of Man pro Europa Universalis IV zvýrazní vliv charakterových vlastnosti vládců na dějinné události

Obvykle mají datadisky pro Europa Universalis IV nebo Crusader Kings II jeden hlavní motiv. Rights of Man, který rozšíří první jmenovanou hru 11. října, ale přináší spíše řadu větších či menších novinek, u nichž se jen těžko hledá spojující prvek. Dá se ale říci, že největší novinkou je přidání určité osobitosti jednotlivým vládcům.

Datadisk Rights of Man rozšíří v Europa Universalis IV diplomacii a přidá spoustu drobností

Paradox v přívalu nových a nových datadisků pro tři roky starou strategii Europa Universalis IV nepřestává a důkazem toho je čerstvě oznámené rozšíření Rights of Man. To je už devátým datadiskem a tentokrát se vývojáři zaměřili spíše na spoustu menších změn, které ale mají dohromady prohloubit strategickou hratelnost a nabídnout zase o něco dynamičtější zážitek.