Etherlords

Etherlords

Články

Obrázky z české verze Etherlords II

Pavol Galko ze společnosti CD Projekt nám podle očekávání poslal tiskovou zprávu o tom, že česká verze Etherlords II bude mít zítra oficiální premiéru na domácím trhu.

Etherlords II v češtině, trailer, obrázky

Když společnost CD Projekt před časem oznámila získání distribučních práv na tahovou fantasy strategii s RPG prvky Etherlords II, nebyly ještě známy žádné podrobnosti o způsobu lokalizace.

Procházka fantasy světem v Etherlords II

Toužíte-li se před dnešní chmurnou realitou přenést do světa fantasie, do světa plného nevídaných možností, navštivte naši galerii k novému pokračování tahové fantasy strategie - Etherlords II, která dnes zaznamenala několik nových přírůstků.

Etherlords II s prvky RPG

Etherlords II, pokračování tahové strategie Etherlords vydané v roce 2001 a oceňované za taktickou hloubku a úžasnou grafiku, bude zaměřena trochu na něco jiného něž na pouhé prozkoumávání herního světa a dobývání nějakých zdrojů.

Cold Zero, Forgotten Battles, Etherlords II

Střílečka Cold Zero: The Last Stand vás v isometrickém výhledu vrhne do honby za biogenetickou zbraní.

DOOM III, Etherlords II, Vietcong obrázky

Co byste řekli na takové zpříjemnění pošmourného prosincového odpoledne jednou novou ukázkou z nejočekávanější hry současnosti? Dobrá, máte ji mít :) Na rozdíl od všech típnutých screenshotů z alfaverze DOOM III se v tomto případě jedná o obrázek uvolněný oficiální cestou, který se objevil v dnešním vydání magazínu Entertainment Weekly.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
23. prosince 2001
Recenze