zavřít

Procházka fantasy světem v Etherlords II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Toužíte-li se před dnešní chmurnou realitou přenést do světa fantasie, do světa plného nevídaných možností, navštivte naši galerii k novému pokračování tahové fantasy strategie - Etherlords II, která dnes zaznamenala několik nových přírůstků.

Z naší poslední novinky věnované tomuto titulu jste se mohli dozvědět, že se tvůrci rozhodli pro kombinaci dvou žánrů - pro první díl Eherlords typických prvků tahové strategie a navíc ještě RPG. V průběhu vývoje se těžiště mezi těmito žánry nakonec pomalu přesouvá spíš na stranu RPG, což se samozřejmě odrazí na mnoha vlastnostech hry jako takové.


nové obrázkykompletní galerie

Etherlords II vám představí několik různých ras. Seznámíte se tak například se Synthety. Svět, ve kterém existují, není vhodný pro živé bytosti a tak byste v nich hledali něco živého pouze stěží. Naučili se totiž v rámci adaptace na nelehké podmínky redukovat veškerou svou živou hmotu v těle na minimum a zbytek nastavit nějakými strojovými mechanismy. Na druhou stranu tváře Chaotů, ač jakoby vytesané z kamene, žhnou šarlatovou září, neb se v nich odráží nezkrotné plameny válek a krve prolité v bitvách. Při pohledu na někdy až dosti bizarní Vitaly poznáte, jak rozmanitý může být život. A nakonec jsou zde Kineti, estetičtí a jemní to tvorové se štíhlou postavou a apatickým výrazem ve tváři.

Nival Interactive pro vás ale připravují ještě spoustu dalších překvapení a novinek, stovky kouzel a kreatur, pět kampaní možnost vytvářet artefakty, multipayer i editor map, ad. Vydání očekáváme na podzim tohoto roku.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.