zavřít

Cold Zero, Forgotten Battles, Etherlords II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Střílečka Cold Zero: The Last Stand vás v isometrickém výhledu vrhne do honby za biogenetickou zbraní.

V roli bývalého speciálního policisty Johna McAffreye se vydáte po stopách skupinky teroristů, která tuto nebezpečnou věcičku ukradla z komplexu firmy BioResearch. Celkově se blýsknete na 16i místech po celé Zemi a abyste se cítili bezpečněji, bude postupně k dispozici více než stovka zbraní. Cold Zero: The Last Stand od Drago Entertainment a JoWoodu vychází letos v dubnu.

    


Cold Zero galerie  ||  IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles galerie  ||  Etherlords II galerie

Nové screenshoty nabídla také oficiální stránka k pokračování leteckého simulátoru IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles. Ten má obsahovat především dvě nové kampaně, odehrávající se na finské a maďarské frontě, které si vychutnáte v celkem dvacítce misí. Pro multiplayer pak bude přichystáno deset nových map. Pokud vás zajímá více, mrkněte se na tuto informacemi nacpanou novinku z listopadu, popřípadě si stáhněte toto čerstvé cca minutové video.

Nival Interactive už nějaký ten pátek chystají druhé pokračování poměrně úspěšné fantasy strategie Etherlords. V Etherlords II se od původního strategického žánru trochu více přehoupnete k RPG, v praxi to tedy znamená, že bude kladen větší důraz na vývoj vlastností a dovedností vašeho hrdiny a posílit by měl i příběh. Na výběr budou čtyři základní postavy, se kterými se vypravíte napříč pěti kampaněmi skrz zcela nově pojaté mapy říše. Systém vývoje by neměl zaznamenat žádné výraznější změny, do hry však přibudou nové budovy, kreatury i kouzla. Etherlords II byste se měli dočkat v létě.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.