Obrázky z české verze Etherlords II
zdroj: Archiv

Obrázky z české verze Etherlords II

9. 10. 2003 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pavol Galko ze společnosti CD Projekt nám podle očekávání poslal tiskovou zprávu o tom, že česká verze Etherlords II bude mít zítra oficiální premiéru na domácím trhu.

Jedná se spíš ale jen o takové formální oznámení, neboť hra je skladem na Tiscali GameShopu (899 Kč) nebo na Invexu už nyní. A o co vlastně jde? O RPG s prvky strategie a komplexní a zajímavou hratelností, srovnatelnou se stylem mnoha oblíbených japonských her stejného žánru. Taktický tahový mód soubojů je ještě prohlouben - čerpá z nejlepších tradic karetních her, jako je například MTG. Čtyři jedinečné rasy etherového světa, zasazené do stejně krásně vytvořeného 3D fantasy světa, jako byl v původní hře, jsou hned na začátku postaveny před spletité tajemství. Tím je zmizení samotného bílého vládce, jejich všemocného vůdce, a rovněž zlověstné zjevování nových hrdinů a nestvůr s neobyčejnými silami a schopnostmi. Jak to celé vypadá v praxi, napoví nové obrázky z lokalizované verze hry.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Podle GameRankings si zatím druhý díl Etherlords vede v recenzích celkem obstojně, průměrné skóre ze čtyř dosavadních hodnocení na GameSpotu, GamesDomain, IGN a Gamezone je 74,5%. Naší recenzi finální české verze hry přineseme zítra, nicméně informace můžete načerpat i v dřívějším interview s tvůrci z Nival Interactive. Mimochodem, CD Projekt dnes také ohlásil, že survival-horor Silent Hill 3 a third-person akce Apocalyptica od Konami u nás vyjdou v anglické verzi s českou krabicí/manuálem v průběhu listopadu za 1499 Kč. Silent Hill 3 bude však distribuován pouze na DVD.
zdroj: PR

jd

Nejnovější články