Escape from Tarkov

Escape from Tarkov

Články

Noví hráči, nová mapa, nové bouchačky. Escape from Tarkov spouští uzavřenou betu

Multiplayerová, survivalem říznutá střílečka Escape from Tarkov otevírá svou krutou náruč dalším a dalším hráčům. Do právě spuštěné uzavřené bety se dostanou všichni, kdo si hru předobjednali, a to včetně základní edice za 45 dolarů – do současné alfy měli přístup pouze vlastníci některé z dražších verzí hry. Během týdne by tak měl počet hráčů na serverech hry značně narůst, a spolu s válečníky dorazí i celá řada obsahových vylepšení.

Další hratelnou frakcí v Escape From Tarkov jsou místní obyvatelé Scavs

Uzavřená beta multiplayrové střílečky Escape from Tarkov se blíží, ale ještě předtím se hra rozroste o několik dalších novinek. Jednou z nich je i hratelná frakce Scavs - Scavengers, kterou si představíme.

Vývojáři rozšiřují taktické možnosti Escape from Tarkov a na letošek chystají uzavřenou betu

Realisticky se tvářící online střílečka Escape from Tarkov je zatím pořád stále ve vývoji. Na letošní rok se plánuje uzavřená betaverze, ale než se k ní vývojáři ze studia Battlestate Games propracují, čeká hru několik výrazných změn. Jednou z těch větších je aktuální rozšíření taktických možností na mapě, konkrétně v kontextu Customs lokací.

Vývojáři Escape from Tarkov se ohlíží za uplynulým rokem

Nezávislé petrohradské studio Battlestate Games během minulého roku rozhodně nezahálelo. O tom svědčí video shrnující všechna vylepšení, kterých se dočkala online střílečka Escape from Tarkov. Osmnáctiminutová stopáž oprávněně naznačuje, že novinek se za posledních 12 měsíců urodilo víc než dost.

Alfatest střílečky Escape from Tarkov nabírá nové hráče a přidává lesní oblast

O realistické MMO střílečce Escape from Tarkov jste si toho už u nás mohli přečíst docela dost. Adam se zmiňoval o komplexním systému úpravy zbraní, Honza popisoval, jak se vám může kdykoli zaseknout zbraň a jak se na ní projeví známky používání. Odteď máte o něco větší šanci vyzkoušet si přežití ve válkou rozervaném městě Tarkov na vlastní kůži, protože hra výrazně rozšiřuje svůj alfatest.

Onlinovka Escape from Tarkov předvádí komplexní systém pro úpravu zbraní

Právě probíhající alfa test realistické online střílečky Escape from Tarkov se v posledních týdnech neustále rozšiřoval o nové vlny hráčů, ale namísto suchého oznámení data vydání si vývojáři připravili video o zbraních. Respektive o obrovských možnostech jejich úprav, ladění a změn, které můžete ve hře dělat.

Bleskovky

  • 8. 1. 15:00 - Do Escape from Tarkov nepřibude hraní za ženu, prý kvůli náročným animacím a lore hry.

  • 21. 4. 2016 - Obrazem: Nastavení kláves, grafické možnosti a inventář z aktuální PC verze hry Escape from Tarkov.

  • 30. 3. 2016 - 2. dubna ukáží vývojáři Escape from Tarkov dva hodinu a půl dlouhé živé streamy (ruský a anglický), které nabídnou záběry z alpha verze hry.

  • 12. 1. 2016 - Vývojáři hry Escape from Tarkov zvažují vývoj konzolové verze, do budoucna nezavrhují ani podporu VR.

  • 28. 12. 2015 - Battlestate Games zvažuje vývoj i konzolové verze Escape from Tarkov.