Empire: Total War
Věková dostupnost

Empire: Total War

Články

NeoRetro – Empire: Total War

Pochodujeme na smrt ve vyrovnaných řadách

10 největších historických nepřesností v sérii Total War

Strategická série Total War se pyšní tím, že své hráče vrhne stovky let zpátky do historie a nechá je zažít válku i politiku tak, jak byly tehdy skutečně vedeny. A je to pýcha zasloužená, protože žádná jiná série vám nenabídne tak ohromné historické bitvy, tak megalomanské kampaně, tak skvělý pocit z expanze a dobývání světa dnů minulých. Vývojáři přesto vyrobili spoustu malých i velkých, vtipných i podivných dějepisných nepřesností. Ty nejzásadnější z nich prozkoumá tento článek.

Strategický Humble Bundle nabízí Endless Space 2 nebo Tooth and Tail

Správný stratég si umí vybrat tu nejlepší chvíli k útoku. Je-li vaším cílem dobýt pro svou steamovou knihovnu Endless Space 2, Tooth and Tail nebo Empire: Total War, čas ke zteči právě nastal. Humble Bundle nabízí tyhle a další tituly za tolik, kolik se vy sami rozhodnete zaplatit, byť pro odemknutí nejvyšší úrovně, kde se nachází vesmírná 4X od Amplitude a krysí válka od Pocketwatch, se musíte rozloučit s 10 eury.

VÍKENDOVÁ ČTYŘKA: Třetí víkend slev na Shop.Games.cz!

Ve spolupráci se společností Comgad vám herní e-shop Shop.Games.cz nabízí třetí ze čtyř speciálních slevových víkendů. Ve slevách budou vždy čtyři atraktivní hry, a to za ceny, které na českém internetu jinde nenajdete. Tento víkend přichází na řadu třetí várka, ve které jsou následující hry:

Video-recenze Empire Total War

Toužili jste se stát vládcem národa a mistrem taktiky v bitvách na vodě i na souši? Přepište spolu s námi dějiny v jedenáctiminutové profesionální video-recenzi. + HD

DLC

Empire: Total War - The Warpath
Empire: Total War - The Warpath
Strategie
PC
říjen 2009
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
90/100
Datum recenze:
2. března 2009
Recenze