Dungeon Siege III

Dungeon Siege III

Články

Vyšly přídavky pro Dungeon Siege 3 a Space Marine

Square Enix vydala stažitelný přídavek Treasures of the Sun pro své akční RPG Dungeon Siege 3. Budete v něm hledat ztraceného legionářského hrdinu, na kraji světa Ehb navštívíte zbrusu novou poušť Aranoi a s trochou štěstí snad objevíte i dávno ztracený poklad azunitů.

Češtiny, cheaty a wallpapery z ABCgames

Pokud nevládnete angličtinou na takové úrovni, abyste si pár měsíců staré akční RPG Dungeon Siege III dostatečně užili, můžete si z ABCgames stáhnout češtinu, která váš problém vyřeší. Rovnou si pak můžete celý web prozkoumat a podívat se, jestli se vám náhodou nehodí nějaký wallpaper na plochu, potažmo jiné češtiny, návody a trailery. Kluci také vydali novou verzi programu ABCgames Cheater, což je užitečná knihovna návodů, cheatů a tipů pro hry snad na všech myslitelných platformách. Více už ale na webu ABCgames, po rozkliku pak najdete výpis nově přidaného materiálu za poslední týden.

Diablo bylo první… Malá vzpomínka na slavná akční "RPG"

Přestože žánr akčních RPG s typickým leitmotivem chrabrého hrdiny stojícího proti houfujícím se potvorám definovalo právě Diablo, je zajímavé sledovat, jak se všichni kolem snaží zoufale tohoto netitulovaného krále neúspěšně sesadit z trůnu – celé roky. Vzpomenete si ještě vůbec na všechny ty horší i lepší klony? Psala se devadesátá léta a v podstatě každá hra, která v té době vyšla, znamenala do určité míry nějaký posun kupředu. Pokud vývojáři něco takového nezvládli, pak šlo převážně o zoufalá individua.

PC verzi Dungeon Siege III čekají úpravy ovládání

Přestože je Dungeon Siege III dobrá hra, už to jaksi není Dungeon Siege. Recenze jasně říká v čem a proč. Ale to hlavní co vám i nám na DSIII vadí, není styl hry, ale způsob, jakým tvůrci převedli hru z konzolí na PC. Dost to odflákli. Hra byla primárně vytvářena pro konzole, což je v dnešní době tak nějak běžné, ale když už vychází i na PC, měla by respektovat odlišnosti obou platforem, zejména v oblasti technického zpracování a uživatelského rozhraní.

Dungeon Siege III - dojmy z preview verze

Na rovinu se přiznám, že mí první Dungeon Siege nijak neučarovalo. Ale člověk v mládí dělá různé blbosti a trailery na trojku vypadají slibně, i díky všemu tomu pozadí (historickému) a popředí (ženskému). Pravdou je, že první kroky v třetím Dungeon Siege jsou rozpačité. Příběh sice je vyprávěn hezkými obrázky, ale upřímně... pokud nemáte v kapse umělce, jací zvládli vytvořit intro a hlavně předělové obrazovky Dragon Age II (můžete tu hru nenávidět, ale tuhle kvalitu jí upřít nejde), musíte vsadit na silnější kartu - monumentálnost. Ale nešť, z intra nejde dělat hranici na upálení hry.

Kooperativní trailer z Dungeon Siege III

Kouzlení s bouří, hrátky s ohněm, šermířský souboj s několika kostlivci naráz a jiné...

Bleskovky

  • 29. 10. 2015 - Členové Xbox Live Gold programu získají v listopadu 2015 zdarma Pneuma: Breat of Life (XOne), Knight Squad (XOne), DiRT 3 (XOne, X360) a Dungeon Siege III (XOne, X360).

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
72/100
Hodnocení čtenářů:
100/100
Datum recenze:
20. června 2011
Recenze