Dungeon of the Endless
Věková dostupnost

Dungeon of the Endless

Články

Endless Space 2 je dočasně zdarma, ve velké slevě a ještě dostane nové DLC

Na Steamu odstartovala „víkendová“ akce se sérií Endless. Uvozovky jsou na místě, protože se akce prakticky protáhne až do úterý a víkend vlastně ještě nezačal. Na Steamu je standardně několik takových akcí, ale větší pozornost si podle nás zaslouží právě Endless hry.

Tvůrce série Endless Space zakládá nové studio zaměřené na taktická RPG

Amplitude Studios za svou šestiletou existenci stihlo udělat čtyři hry, všechny z rodiny „Endless“. Začalo to vesmírnou 4X strategií Endless Space, pokračovalo fantasy strategií Endless Legend a po malé odbočce Dungeon of the Endless se studio loni vrátilo ke svým kořenům pokračováním Endless Space 2. Mezí tím ho mimochodem v roce 2016 odkoupila Sega. Nyní se ukázalo, že jeden ze dvou zakladatelů odešel, aby se sám realizoval v novém studiu.

Strategický Humble Bundle nabízí Endless Space 2 nebo Tooth and Tail

Správný stratég si umí vybrat tu nejlepší chvíli k útoku. Je-li vaším cílem dobýt pro svou steamovou knihovnu Endless Space 2, Tooth and Tail nebo Empire: Total War, čas ke zteči právě nastal. Humble Bundle nabízí tyhle a další tituly za tolik, kolik se vy sami rozhodnete zaplatit, byť pro odemknutí nejvyšší úrovně, kde se nachází vesmírná 4X od Amplitude a krysí válka od Pocketwatch, se musíte rozloučit s 10 eury.

S úsměvem vstříc smrti v dungeonech budoucnosti - Dungeon of Endless vychází na konci října

Po roce stráveném v early access sekci na Steamu mají tvůrci ze studia Amplitude pocit, že svůj titul Dungeon of Endless vylepšili natolik, aby hru mohli prohlásit za hotovou a 27. října ji vydat. A soudě dle reakcí hráčů rozpracované verze na Steamu i po celém internetu na to mají nárok, plné právo a tak dále. Hotová verze Dungeon of Endless navíc přinese spoustu zajímavých vylepšení a nových prvků, které ze zajímavé (velmi obtížné) kombinace tower defense a rouge-like hry udělají (doufejme) malý herní klenot.

Dungeon of Endless je sci-fi tower defense, RPG, adventura a rogue like v jednom

Od oznámení rogue-like RPG Dungeon of Endless od studia Amplitude (Endless Space) uplynulo pár měsíců a od začátku nebylo tak úplně jasné, co všechno se do hry z hlediska žánrů nacpe. Jelikož jsem v tomto pocitu nebyl sám, Amplitude nyní vydali trailer, ve kterém vám pixelatý psík vysvětluje co vše v Dungeon of Endless najdete.

Amplitude láká na své retro sci-fi Dunegon of Endless

Tohle je teaser v pravém slova smyslu. Amplitude, kteří prosluli hlavně jako autoři 4X strategie Endless Space, představují ukázku na svou novou hru Dungeon of Endless. Video prezentuje v retro grafice začátek osudu lodi, která se zřítí a následně jí na dveře zaklepe něco velkého a nevrlého. Vše končí výstřelem do tmy a otázkou „Co je za dveřmi?“

Bleskovky

  • 4. 5. 13:39 - Game Pass přivítá novou Fifu, poslední Just Cause i Red Dead Online

  • 11. 12. 2020 - Tvůrci Humankind a Endless Legend chystají akční roguelite Endless Dungeon

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
12. listopadu 2014
Recenze