Driver: San Francisco
Věková dostupnost

Driver: San Francisco

Články

Watch Dogs mohla být původně další hrou v sérii Driver

Ačkoliv se prezentace Watch Dogs v nadpoloviční většině stopáže zaměřují na Aidena chodícího a za chůze hackujícího či střílejícího, prapůvodně se herní engine pohánějící Watch Dogs zaměřoval především na jízdu autem – jak totiž pro IGN potvrdil Laurent Detoc z Ubisoftu, vývojáři dle původního záměru pracovali na dalším díle série Driver.

Best of 2011: Nejlepší závodní hra

I rok 2011 dokázal, že závodní žánr má dlouhé prsty. Sahají od infantilně vypadajících buginek prohánějících se pastelovou krajinou, přes apokalyptická přibližovadla svištící pod rozpadající se metropolí, závodní speciály vyvedené ve fotorealistické grafice, rallye monstra gumující obrazce na opuštěných parkovištích, řvoucí formule ženoucí se do zatáček rychlostí, která nutí obličej závodníků opouštět zbytek těla ve směru odstředivé síly a... je toho samozřejmě mnohem víc. Ostatně, jestli závodním hrám holdujete, určitě víte, že právě tady si vybere úplně každý a ten, kdo ohrnuje nos nad každoročním mainstreamem, si navíc může rochnit v celé škále nadšeneckých projektů, které závodní realismus chápou jako náboženství.

Re-Play #35 vás přejede Driverem a F1 2011

V sobotu (dnes) o půl druhé odpoledne seďte u TV, nezapomeňte ji zapnout a nalaďte si kanál...

Bleskovky

  • 17. 1. 2018 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One přibyly tituly Sniper Elite V2, Far Cry 2 a Driver San Francisco.

  • 9. 5. 2014 - T-Bone má v traileru, který přibližujíce postavy hry Watch Dogs, na stole obaly s hrami Assassin's Creed II, Far Cry 3 a OST Driver: San Francisco.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
1. září 2011
Recenze