Disintegration

Disintegration

Články

Take-Two: Čeká nás dražší, digitální budoucnost

Čísla, předpovědi, varování!

Jaké hry vyjdou v červnu?

Příběhové postapo, westernové plížení i zážitková cyklistika

Disintegration, mix střílečky a strategie od tvůrce Halo, sází na neustávající akci

Marcus Lehto je jedním z předních tvůrců původního Halo: Combat Evolved a loni ve svém novém studiu V1 Interactive oznámil neotřelý mix žánrů nazvaný Disintegration. Pokud jste si pořádně nedokázali představit, jak bude fungovat střílečka s levitující motorkou, z jejíhož sedla zároveň ovládáte pozemní jednotky, pak se podívejte na nové záběry z hraní.

Sci-fi Disintegration je mix akce a realtime taktiky, kdy udílíte rozkazy ze své létající motorky

Jeden z tvůrců Halo, Marcus Lehto, si před měsícem založil vlastní studio V1 Interactive, se kterým chystá týmovou sci-fi střílečku Disintegration. Ta vyjde pod hlavičkou divize Take-Two Private Division. Na včerejší tiskové konferenci zahajující letošní Gamescom pak v rámci traileru odhalil nejen první záběry z hraní, ale i nějaké to příběhové pozadí futuristické akce.

Hra Disintegration od tvůrce Halo hodlá redefinovat žánr sci-fi stříleček

Marcus Lehto je jedním z tvůrců série Halo, na které pracoval až do Halo: Reach. Následně se odtrhl od Bungie, založil si vlastní studio V1 Interactive a v něm začal s několika dalšími veterány, ale i nováčky pracovat na sci-fi střílečce Disintegration. Tu nám ukázal minulý měsíc v kratičkém a prakticky nic neříkajícím videu, nyní ale dostáváme víc detailů díky obsáhlému článku v časopisu EDGE.

Jeden z tvůrců Halo oznámil sci-fi střílečku Disintegration

Marcus Lehto byl součástí studia Bungie od roku 1997 a je jedním z tvůrců série Halo. Dnes už byste ho ve firmě nenašli, jelikož se v minulosti odtrhnul, aby v roce 2014 spoluzaložil studio V1 Interactive. V něm se začalo pracovat na sci-fi střílečce Disintegration, která se konečně představila světu.

Bleskovky

  • 18. 9. 2020 - Disintegration nevydrželo ani půl roku. Tvůrci ruší multiplayer

  • 29. 5. 2020 - Seznamte se se třemi multiplayerovými módy akční strategie Disintegration

  • 23. 1. 2020 - Šéf studia V1 Interactive, vyvíjejícího sci-fi střílečku Disintegration, odešel z Bungie kvůli crunchové kultuře.

Hodnocení Metacritic:
60/100