Dishonored: Death of the Outsider
Věková dostupnost

Dishonored: Death of the Outsider

Články

GOG nabízí za pár korun nové i staré pecky od Bethesdy

Do nové hry od Bethesdy zbývá pouhý měsíc. Doom Eternal vyjde 20. března, tak proč si do té doby nepřipomenout některé z jeho starších předchůdců, když jsou zrovna na GOGu za pár šupů? Stejným způsobem můžete zavzpomínat na další ikonické série studia a mezi kousky, kterým táhne na 20, ale i 30 let, se najde i pár z poslední dekády.

Už v létě se vrátíte do Dunwallu ve stolním RPG Dishonored

Bethesda si zjevně pochvaluje spolupráci se studiem Modiphius Entertainment a pověřila jeho šikovné tvůrce úkolem, který potěší všechny příznivce klasických her na hrdiny. Za půl roku se jeden z vaší skupinky stane „pánem jeskyně“ a provede všechny ostatní světem plným zabijáků. Chystá se stolní RPG Dishonored.

Dishonored 2 a Death of the Outsider obohatil nový obsah zdarma

Hnus, hrůza, hniloba, mrtvé velryby a příliš živé krysy. Série Dishonored není zrovna příjemná na pohled, ale všechno to vynahrazuje fantastickou hratelností, v níž se setkává akce, parkour a stealthové vraždění ze zálohy. A navíc ještě bobtná. Všichni příznivci Dishonored 2 a Dishonored: Death of the Outsider se teď můžou těšit na dávku obsahu zdarma.

Dishonored je teď u ledu, zatímco Arkane kutí další hry v podobném duchu

Na letošní E3 jsme se žádných novinek o Dishonored nedočkali a teď to vypadá, že nebudou ani na příští E3. Dishonored podle studia Arkane „odpočívá“, zatímco tým pracuje na jiných projektech. Do Dunwallu se tedy jen tak nepodíváme, nicméně neměli bychom ronit slzy – série není mrtvá a dříve či později by se vrátit mohla.

GamesPlay – hrajeme Dishonored: Death of the Outsider

Události kolem Emily, Corva a Delilah se možná uzavřely s Dishonored 2, ale zbývá tu ještě jeden aktér, který vás provázel od prvního dílu a chladných ulic Dunwallu. Outsider. V samostatném dílu ze série, který nenese žádné číslo a jen všeříkající název Death of the Outsider se po jeho stopách vydává vražedkyně Billie Lurk, žákyně starého známého Dauda, která chce tohohle poloboha ze světa za oponou prostě zabít. Jaké triky má v rukávu a v čem se její arzenál liší od toho, který měli k dispozici Corvo a Emily vám v GamesPlayi předvede Šárka Tmějová za doprovodu Aleše Smutného.

Smrt Outsidera je na dosah, vyšel samostatný díl Dishonored s vražedkyní Billie Lurke

Karnaca a s ní i hratelnost typická pro sérii Dishonored je oficiálně zpátky. Vývojáři ze studia Arkane udělali další hru s Dishonored v názvu, ale namísto čísla „3“ tu máme Death of the Outsider. Samostatnou menší hru za 30 eur, k jejímuž hraní nepotřebujete Dishonored 2 a vlastně ani zkušenosti s předchozími hrami série.

Bleskovky

  • 27. 8. 2018 - Jelikož prodeje Dishonored 2 a Dishonored: Death of the Outsider nesplnily očekávání, rozhodli se v Arkane Studios nechat tuto herní sérii odpočinout.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
29. září 2017
Recenze