Dishonored

Dishonored

Články

Nejhorší epidemie v počítačových hrách

Covid, nebo houboví zombíci?

Už v létě se vrátíte do Dunwallu ve stolním RPG Dishonored

Bethesda si zjevně pochvaluje spolupráci se studiem Modiphius Entertainment a pověřila jeho šikovné tvůrce úkolem, který potěší všechny příznivce klasických her na hrdiny. Za půl roku se jeden z vaší skupinky stane „pánem jeskyně“ a provede všechny ostatní světem plným zabijáků. Chystá se stolní RPG Dishonored.

S novým komiksovým bundlem se začtete do příběhů her Bloodborne, Dark Souls nebo Wolfenstein

Humble Bundle je proslulý svými absurdně výhodnými herními balíčky, ale čas od času stejnou formou nabízí třeba vývojový software, různé digitální knihy, a cizí mu nejsou ani komiksy. Těch vzniká na motivy her poměrně dost a některé z nich můžete číst doslova za babku.

Dishonored je teď u ledu, zatímco Arkane kutí další hry v podobném duchu

Na letošní E3 jsme se žádných novinek o Dishonored nedočkali a teď to vypadá, že nebudou ani na příští E3. Dishonored podle studia Arkane „odpočívá“, zatímco tým pracuje na jiných projektech. Do Dunwallu se tedy jen tak nepodíváme, nicméně neměli bychom ronit slzy – série není mrtvá a dříve či později by se vrátit mohla.

Humble Bundle dělá radost milovníkům komiksů s Dark Souls, Assassinem a dalšími

Ještě jeden takový článek do týdne a budeme vypadat jako ne zas tak tajní agenti skupiny IGN, která vlastní internetový obchod s hrami Humble Bundle. Musím vás ale zklamat. Nejde o ilumináty. Věc se má prostě tak, že Humble Bundle teď nabízí spoustu krásných balíčků, viz včerejší se zaměřením na strategie. Teď se objevil další neméně zajímavý, který nenabízí přímo hry, ale jejich komiksy.

Fight Club #331: SNES dnes

V dalším letním dílu našeho podcastu Fight Club si Martin, Petr, Pavel a Adam povídali nejenom o aktivitách Nintenda (Mini SNES), ale i o kauze okolo nástroje OpenIV pro GTA V a pozastavili se také nad odchodem Rafaela Colantonia, zakladatele Arkane Studios, do snad dočasného herního důchodu.

Bleskovky

  • 13. 6. 2016 - Pokud si předobjednáte Dishonored 2, obdržíte remasterovanou verzi Dishonored pro PS4 a Xbox One.

  • 23. 7. 2015 - Majitelé plné hry Dishonored získají možnost zakoupit si Dishonored: Definitive Edition za poloviční cenu.

  • 13. 5. 2015 - Brazilská ratingová komise ohodnotila Dishonored Definitive Edition pro PS4 a Xbox One.

  • 31. 3. 2015 - Členové PS Plus programu obdrží 8. dubna zdarma hry Tower of Guns (PS3/PS4), Never Alone (PS4), Dishonored (PS3), Aaru’s Awakening (PS3/PS4), Killzone Mercenary (PSV), MonsterBag (PSV).

  • 27. 3. 2015 - Členové PS Plus programu obdrží v dubnu například PS3 verzi Dishonored či indie titul pro PS4 s názvem Woah Dave!.

  • 9. 3. 2015 - Členové PS Plus programu obdrží v dubnu zdarma PS3 verzi hry Dishonored.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
91/100
Datum recenze:
12. října 2012
Recenze