Diablo III: Rise of the Necromancer
Věková dostupnost

Diablo III: Rise of the Necromancer

Články

Diablo III: Eternal Collection - dojmy z hraní Switch verze

Herní průmysl se mění a Blizzard s ním. Dávno neplatí doby, kdy by firma vydávala hry pouze na dvě platformy. K PC a Mac verzi Diabla III přidali v roce 2013 i PlayStation a Xbox. A právě to stejné Diablo se ještě letos objeví už na sedmé platformě: Nintendo Switch. I když zrovna v případě Diabla používat slovo „to stejné“ je zavádějící, protože aktuální Diablo je výrazně jiné než to, které jsme hráli v roce 2012.

Diablo III vyjde na Switch ještě letos, nabídne i lokální co-op pro 4 hráče

Diablo III má spoustu prvenství a jedno z nich patří největšímu množství portů na jakoukoliv aktuální hru Blizzardu. Status nejvíce portované hry si navíc třetí Diablo pojistí právě oznámenou verzí pro Switch. Ta vyjde ještě letos a bude obsahovat úplně všechno: Diablo III, datadisk Reaper of Souls, DLC Rise of the Necromancer a všechny doposud vydané obsahové updaty.

GamesPlay – Diablo III: Rise of the Necromancer

Za hodně peněz málo muziky? Takový sentiment vyjadřuje spousta hráčů nad DLC Rise of the Necromancer pro Diablo III, i když zároveň uznávají, že jde o postavu, se kterou je hraní akčního RPG od Blizzardu neskutečně zábavné. Co si o tom myslí Adam, a jak se mu Diablo III s nekromantem hraje, uvidíte v tomto videu.

Bleskovky

  • 16. 8. 2018 - Forbes předčasně prozradil Switch verzi hry Diablo III, která nabídne i rozšíření Reaper of Souls a Rise of the Necromancer včetně dalšího dodatečného obsahu.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Hodnocení čtenářů:
100/100
Datum recenze:
19. července 2017
Recenze