Devastation
Věková dostupnost

Devastation

Články

FPS Devastation hotova a na cestě k vám

Arush Entertainment, Groove Games a Digitalo dnes jednohlasně oznámili, že jejich nová first-person střílečka poháněná Unreal enginem - Devastation, je gold, nebo-li hotová a na cestě do lisoven.

Devastation - první dojmy

Pomalu se pohybujete úzkou chodbou, v ruce pevně svíráte brokovnici a do uší vám hraje tvrdá muzika. Parťáci vás měli krýt, ale nejsou tu... tak nějak se hraje beta další nadějné FPS na Unreal enginu.

Devastation - rozhovor

Díky ARUSH Entertainment jsme měli možnost vyzpovídat pana Vice DeLeona a dozvědět se tak podrobnosti o velice slibné nadcházející akční střílečce Devastation běžící na Unreal enginu.

Temné uličky měst v Devastation

Velice slibně vypadající post-apokalyptická akce s názvem Devastation, kterou pro vás připravují Digitalo Studios a jejíž vydání se blíží, dnes obohatila naši galerii o pět nových screenshotů.

Soldner, Devastation, Xenus (Boiling Point) screenshoty

Wing Simulations stále usilovně pracují na svém novém projektu s názvem Söldner: Secret Wars, který se chystají vydat ještě do začátku letošního léta.

Devastation - preview

Post-apokalyptická FPS na Unreal enginu s vysokým stupněm interaktivity, strhujícím cyberpunkovým příběhem, možností ovládat inteligentní NPC členy týmu a MP módem Territories. Nezní to zajímavě?
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
62/100
Datum recenze:
10. dubna 2003
Recenze