zavřít

FPS Devastation hotova a na cestě k vám

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Arush Entertainment, Groove Games a Digitalo dnes jednohlasně oznámili, že jejich nová first-person střílečka poháněná Unreal enginem - Devastation, je gold, nebo-li hotová a na cestě do lisoven.

Devastation je jednou z těch her, které se mohou pochlubit velice působivou atmosférou, a to nejen díky schopně propracované grafice a texturám, ale také díky příběhu. Ten vás zavede do jedné z možných, ale ne příliš světlých variant budoucnosti naší planety. Ve hře se setkáte s řadou inteligentních NPC a nepřátelských AI. K dispozici budete mít slušný arzenál a nejen v nouzi půjde použít i vše, co bude ležet na zemi okolo vás. Tvůrci pro vás rovněž připravili zcela nový multiplayerový mód zvaný Territories. Více se o této hře, můžete dozvědět v našem archivu, kde naleznete kromě rozhovoru s vývojáři také preview a nedávno vydané první dojmy.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.