Máte námět či připomínku? Napište nám
Destiny 2
Věková dostupnost

Destiny 2

Články

Co si zahrát, když musíte zůstat doma kvůli koronaviru

Pandemie koronaviru s sebou přináší bezprecedentní společenská opatření, včetně toho, že čím dál tím víc lidí musí pracovat z domova a všeobecně doma trávit daleko větší množství času, než jsou zvyklí. Je to i případ redakce Games.cz. Ale i z velmi špatné situace lze vytěžit něco dobrého, například si zahrát hezké hry. Hry, které vás přivedou na jiné myšlenky, které vás uklidní nebo zkrátka dobře zabaví. Nechte si od nás některé doporučit.

Nejen celebrity přispívají Austrálii. Už i herní studia pomáhají s krocením požárů

Pokud jste zrovna nevylezli z jeskyně, pak vám asi nemohlo uniknout, že Austrálii sužují nekontrolované požáry. Dochází k evakuacím, populace zvířat se ztenčuje. Každý může přispět různým organizacím a hasičům v boji proti plamenům, ale občas to chce impulz někoho známějšího, jako jsou celebrity ze showbyznysu nebo v našem případě známé herní společnosti.

Pomozte vybrat ty nejlepší hry roku na The Game Awards

Prosinec je za rohem a stalo se tradicí, že se v jeho průběhu uskuteční velká herní událost The Game Awards. Na rozdíl od spousty dalších cen se na akci pořádané Geoffem Keighleym můžeme dočkat i nových oznámení. Loni se touto cestou světu představily hry Dragon Age 4, The Outer Worlds nebo třeba Far Cry New Dawn. Ceremonii ale předchází hlasování, kterého se můžete účastnit právě teď.

12 her bylo málo. Google Stadia zítra odstartuje s 22 hrami

Google před týdnem zveřejnil tucet her, které budou dostupné v den vydání streamovací platformy Stadia. Bylo mezi nimi několik velmi zajímavých kousků jako třeba Red Dead Redemption II, ale většina z nich je už kvůli svému stáří neatraktivní a potenciální zákazníci nebyli zrovna nadšení. Takže v Googlu přihodili dalších deset her navrch.

Google Stadia nabídne v den spuštění 12 her, další přibydou ještě letos

Budoucnost už je za dveřmi. Ambiciózní streamování her v podání Stadie od Googlu startuje 19. listopadu v různých zemích světa, i když ta naše v srdci Evropy a další menší trhy budou zatím chybět. Google si dal načas s oznámením her, které budete streamovat na obrazovky nejrůznějších zařízení v den spuštění služby, a výběr je to docela zajímavý.

Update pro Destiny 2 dorazí později kvůli duševní pohodě zaměstnanců

Crunche, přesčasy a syndrom vyhoření jsou mezi herními vývojáři poslední dobou poměrně zásadní téma. Už i jejich zaměstnavatelé si začínají uvědomovat, že než posílat přepracované podřízené na duševní prázdniny, bude možná jednodušší upřednostnit jejich zdraví před absolutně vyladěnou a vyváženou hrou. Bungie si je kupříkladu vědomé, že je brokovnice Lord of Wolves v Destiny 2 děsně přesílená – ale zároveň kvůli ní nebude nutit své zaměstnance pracovat 16 hodin denně.

Bleskovky

  • 3. 10. 2019 - Destiny 2 hrálo předevčírem v první den při uvedení na Steam až 219 tisíc hráčů současně.

  • 25. 9. 2019 - Rozšíření pro Destiny 2 s podtitulem Shadowkeep odhaluje launch trailer, vychází 1. října.

  • 21. 8. 2019 - Svůj účet pro Destiny 2 si už můžete propojit se Steamem, od 1. října už jinak hrát nepůjde.

  • 25. 7. 2019 - Slunovrat hrdinů přidá do Destiny 2 systém pro Armor 2.0.

  • 10. 1. 2019 - Hráčům Destiny 2 nešla vyřešit hádanka začínající nové DLC, Bungie ji po dni raději samo odemklo.

  • 28. 11. 2018 - Bungie bude do Destiny 2 přidávat nový obsah minimálně do srpna 2019.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
85/100
Datum recenze:
18. září 2017
Recenze