zavřít

Rage 2 se chlubí otevřeným světem a datem vydání

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Rage 2 je jedna z těch her, na které se opravdu těším. Na E3 jsem měl tu čest si ji osahat a její střílecí pasáž s mnoha zajímavými vychytávkami (jako například naváděné šurikeny) mi dokázala rozproudit krev v žilách, viz dojmy. Bohužel mi nebylo umožněno zajezdit si ve vozidlech a okusit nedílnou součást hry, kterou je otevřený svět. Ten se nyní prezentuje novým trailerem, jehož konec oznamuje datum vydání.

Šílenost celého projektu v novém videu ani náhodou nepolevuje. Svižnou hudbu doprovází brutální akce, ve které stříká krev, trhají se hlavy a vybuchuje prakticky úplně vše, co může. Madmaxovské postapokalyptické krajině dominují pouště, vyschlé kaňony a stavby, které jsou stlučené z nejrůznějších materiálů nalezených po okolí.

Teď mě tak napadá, že toho moc nevíme o příběhu. To by mohlo naznačovat prostý fakt, že o nějaké vyprávění tady vůbec nepůjde. Stejně jako v Just Cause 4 zde asi hraje prim sandboxová řezničina, ve které samozřejmě nesmí chybět souboje s bossy. Ale Rage 2 ještě může překvapit. Nedivil bych se budoucímu příběhovému traileru. Dokážu si ovšem představit, že i bez vyprávění srdceryvné zápletky si na tomhle pískovišti užijeme spoustu zábavy.

Rage 2 už nečeká další E3, tedy Bethesda má dobré zprávy pro všechny čekatele. Hra totiž vyjde 14. května na PC, PlayStation 4 a Xbox One, přičemž už teď ji můžete předobjednávat. K dispozici jsou kromě standardní ještě deluxe a sběratelská edice.

 

Tagy: pokračování FPS střílečka Bethesda TheGameAwards2018

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.