zavřít

První záběry z Rage 2 ukazují olověné peklo plné mechů, bláznů a obrněných aut

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Marketingová kampaň Rage 2 je sice poněkud otravně barevná, což ukázal už včerejší trailer, ale dnešní video poskládané ze záběrů z hraní ukazuje, že je nutné zbystřit a brát tenhle projekt vážně. Pod taktovkou vydavatele Bethesda a studií Avalanche a id Software vzniká něco, co bude drsné, explozivní a šílené. Především šílené.

V každém záběru se mihne deset věcí, které zaníceně soupeří o vaši pozornost. Jsou tu obrovské auťáky s namontovanými kulomety, jsou tu psychopaticky přepálené zbraně, je tu ohromná hromada madmaxovských týpků rozhodnutých proklestit si krvavou cestu postapokalypsou, a kromě nich se objeví ještě skákání do nemožných výšek, vrhací zbraně, krásné prostředí…

Příběh, který se bude v širokém otevřeném světě plném džunglí, pouští a bažin odehrávat, začíná určitou dobu po zničujícím dopadu asteroidu. Ten vymýtil 80 procent lidstva, evidentně zrovna těch nejpříčetnějších. Zbytek popadl zbraně a rozhodl se, že co chce, to bude mít, i kdyby kvůli tomu musel být seznam obětí rozšířen o dalších pár stovek nebožáků.

Ale ještě jste tu vy, hrdina jménem Walker, který se chce pomstít autokratickému gangu jménem The Authority. Ten mu sebral domov, a milý protagonista teď chce pomstu a svobodu. V jeho vznešeném úkolu mu pomůžou všechny možné technologické výdobytky včetně mechů, a dokonce i nějaké speciální schopnosti.

To všechno dorazí příští rok, nejspíš někdy na jaře, a 10. června se určitě o Rage 2 dozvíme něco víc na oficiální prezentaci Bethesdy.

Tagy: pokračování FPS střílečka Bethesda

Zdroje: tisková zpráva,PC Gamer

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.