Rage 2
Věková dostupnost

Rage 2

Články

Herní tutoriály, milované i nenáviděné, optikou redakce Games.cz

Návody, co máme rádi a které pohřbíváme

Na Steamu začaly podzimní slevy a nominace na hru roku

Hlavní stránka Steamu je na následující týden lehce pozměněná. Dominuje jí krásný pixelartový obrázek podzimního města, kde se v záři reflektoru třese Baba před vlastním automatem. Baba Is You je jedním z možných kandidátů v některé kategorii cen Steamu. Pokud vás nominace a následné vyhlašování vítězů nezajímá, tak třeba nepohrdnete zajímavými slevami.

12 her bylo málo. Google Stadia zítra odstartuje s 22 hrami

Google před týdnem zveřejnil tucet her, které budou dostupné v den vydání streamovací platformy Stadia. Bylo mezi nimi několik velmi zajímavých kousků jako třeba Red Dead Redemption II, ale většina z nich je už kvůli svému stáří neatraktivní a potenciální zákazníci nebyli zrovna nadšení. Takže v Googlu přihodili dalších deset her navrch.

Google Stadia nabídne v den spuštění 12 her, další přibydou ještě letos

Budoucnost už je za dveřmi. Ambiciózní streamování her v podání Stadie od Googlu startuje 19. listopadu v různých zemích světa, i když ta naše v srdci Evropy a další menší trhy budou zatím chybět. Google si dal načas s oznámením her, které budete streamovat na obrazovky nejrůznějších zařízení v den spuštění služby, a výběr je to docela zajímavý.

Pokud vám v Rage 2 chyběl obsah, koncem měsíce vyjde velké rozšíření Rise of the Ghosts

Od Rage 2 jsme čekali poměrně dost a nakonec dostali docela málo. Otevřený svět byl sice krásný a výbušný, ale po chvíli začal šeredně nudit. Jednou z možností, jak si užít něco nového, je pořízení prvního velkého rozšíření Rise of the Ghosts.

Bleskovky

  • 19. 2. 2021 - Chtěli jste Rage 2 zadarmo? Máte ho mít

  • 11. 7. 2018 - Během hraní Rage 2 vás loading obrazovky rušit nebudou.

  • 28. 6. 2018 - Avalanche Studios nyní pracuje na RAGE 2, Just Cause 4, Generation Zero a třech dalších, doposud neoznámených, projektech.

  • 14. 6. 2018 - Rage 2 bude ryze singleplayerová hra, která na Xbox One X a PS4 Pro poběží při 60 fps.

  • 29. 5. 2018 - Rage 2 bude ve všem lepší než jeho předchůdce, tedy i jeho závěr hry.

  • 16. 5. 2018 - Rage 2 poběží na enginu Apex.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Hodnocení čtenářů:
60/100
Datum recenze:
14. května 2019
Recenze