zavřít

Rage 2 předvádí záběry z hraní a potvrzuje šílenou, dynamickou akci

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Osobně se pro mne stává Rage 2, na rozdíl od jedničky, velmi očekávanou záležitostí. Nepříčetný mix Mad Maxe a Borderlands 2, ovšem s dynamikou nového Dooma vypadá prostě skvěle. Hru představili Tim Willits z id Software a Magnus Nedfors z Avalanche Studios, který šéfuje vývoji hry. Především ale byly vidět záběry ze samotného hraní a je to koncentrovaný adrenalin.

Hrajete za Walkera, rangera, který putuje Pustinou, tedy zbytky civilizace, které zbyly po devastujícím dopadu asteroidu na matičku Zemi. Kromě spousty zbraní a střetů v autech všech tvarů a výstroje, tu je i dost schopností, kterými Walker disponuje. Gravitační a magnetické granáty, přepínání se do berserk módu a kdoví, co ještě se ve směsici barev ve videu skrývá. Rage 2 na mne prostě působí svěže, nadupaně a tak jsem vážně zvědavý na jaro 2019, kdy hra vyjde na PC, PS4 a Xbox One a kdo ví, možná se dostane do ruky i Patrikovi a zpraví nás o tom, jak se hraje.

Tagy: pokračování FPS střílečka Bethesda E3 2018

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.