Dark Souls III: Ashes of Ariandel
Věková dostupnost

Dark Souls III: Ashes of Ariandel

Články

Vychází kompletní edice Dark Souls III, která obsahuje základní hru a oba datadisky

Kdo ještě čekal s koupí Dark Souls III (recenze), má nyní pádný důvod, proč se k tomu konečně rozhoupat. Dnes totiž vychází pod hlavičkou Cenegy kompletní edice Dark Souls III: The Fire Fades, která kromě základní hry obsahuje i oba datadisky – Ashes of Ariandel a The Ringed City (recenze). Edice vychází na PlayStation 4, Xbox One a PC.

GamesPlay: hrajeme DLC Dark Souls III - Ashes of Ariandel

Nedávno vydané DLC Ashes of Ariandel pro Dark Souls III zavádí hráče základní hry do nové, zasněžené a zmrzlé, lokace. V nejlepší tradici základní hry i série zde čeká řada nových řadových nepřátel i bossáků, ale armor setů, kouzel a nová PvP mapa zvaná Hollow Arena. Vydejte se tedy s námi do světa sněhu a mrazu, kde se vám obsah DLC pokusíme názorně předvést.

S Dark Souls III: Ashes of Ariandel přichází popel, oheň a hlavně zima

Pokud už jste se po stovkách hodin dostatečně nabažili umírání v Dark Souls III, je tu nabídka, která se neodmítá. Další hodiny umírání, tentokrát v mrazivém datadisku Ashes of Ariandel, který vyšel na PC, PS4 i Xbox One. Na cestu do světa na malbě vás bude lákat i nový trailer s přehlídkou groteskních a ještě grotesknějších monster.

Datadisk Ashes of Ariandel přidá do Dark Souls III multiplayerovou PvP arénu

Hra více hráčů vždycky byla důležitou součástí série Dark Souls, a ve třetím díle se na tom nic nezměnilo. Není tedy kdovíjak překvapivé, že první DLC jménem Ashes of Ariandel přidá ke všem těm invazím, záchranným misím a zradám taky arénu po vzoru jedničky, kde se budete moci pořádně dorubat buď jednotlivě, nebo v celých týmech.

Vyšel nový trailer k Dark Souls III a tvůrci nechtějí, abyste se na něj dívali

Pokud jste se ještě nenabažili slastně masochistického stylu Souls série, From Software vám 25. října naservíruje severský datadisk Ashes of Ariandel pro Dark Souls III. K němu nyní tvůrci vydali nový trailer, kde se převážně objevují záběry z hraní, ale také několik bossáků, kvůli kterým vám autoři radí, že byste se vlastně na video neměli dívat. Respektive, pokud se chcete ušetřit spoilerů, nedívejte se na něj. Já bych toto tvrzení spíše poopravil. Pokud se bojíte spoilerů, dívejte se do 3:35 a pak video vypněte.

První ze dvou Dark Souls III DLC s podtitulem Ashes of Ariandel zavede hráče do nové oblasti

První ze dvou datadisků/DLC pro Dark Souls III vyjde 25. října tohoto roku s podtitulem Ashes of Ariandel pro PC, PS4 a Xbox One, a nabídne novou lokaci, nové nepřátele, nové bossáky, nové zbraně, nové výzvy, nové... Zkrátka jde o obsahově tradiční datadisk, který vás vyjde na 15 dolarů. Pokud jste si ale jistí, že chcete bez dalšího zjišťování informací automaticky hrát jakýkoli nový Dark Souls III obsah, můžete si dopředu pořídit za 25 babek season pass, který obsahuje i druhý datadisk/DLC – ten by měl vyjít na začátku příštího roku. Teď se ale podívejte na video, které uvádí první datadisk Ashes of Ariandel.