Crackdown 3
Věková dostupnost

Crackdown 3

Články

GamesPlay – hrajeme Crackdown 3

Na třetí Crackdown jsme od vydání dvojky museli čekat dlouhých devět let a čekání se nakonec… bohužel nevyplatilo. Časté odklady neznamenají povedenou hru, ale bůhví, v jakém stavu se nacházela v době svého prvního odkladu. Pojďte se s námi podívat na výsledek v GamesPlayi.

Metro Exodus se (aspoň krabicově) v Británii prodává o 50 % lépe než minulý díl

Minulý týden došlo k prvnímu většímu souboji letošního roku: sešly se čtyři nové velké hry a praly se o hráčské publikum. Data ohledně jejich prodejů pocházejí tradičně z britského trhu a pouze z krabicových verzí, ale i tak zde sledujeme opravdu zajímavá srovnání.

Crackdown 3 vyjde v únoru. Tentokrát doopravdy

Psal se rok 2014 a Adam Homola ve svém článku u příležitosti tehdejší E3 píše: „Crackdown zatím datum vydání nemá, ale zřejmě si na hru počkáme do příštího roku.“ Těch let jsme si počkali trochu víc a Crackdown 3 se už stihl stát terčem vtípků kvůli neustálým odkladům, ten na únor 2019 by však měl být tím posledním.

E3 2018: redakční predikce

Než se naplno strhne celá ta zámořská mela, sedli jsme si ke svým křišťálovým koulím, abychom zavěštili, co že to na E3 2018 vlastně uvidíme. Následující odstavce jsou plné dohadů, zbožných přání a občas nějaké té jedovaté poznámky na adresu společností, od nichž toho zas tak moc neočekáváme. Už zítra večer společně začneme odhalovat, nakolik byly naše předpovědi přesné.

Některé kamenné obchody přestanou prodávat Xboxy v reakci na výhodný Game Pass

Adam vás před týdnem informoval o dost překvapivém kroku společnosti Microsoft, která do své služby Xbox Game Pass zahrne všechny své exkluzivní tituly hned v den vydání. Znamená to, že za 150 Kč měsíčně si můžete bez starostí dopřát například pirátské dobrodružství Sea of Thieves nebo střílečku Crackdown 3. A některé zahraniční herní obchody na tuhle zprávu zareagovaly dost drasticky - do budoucna už prý nebudou prodávat žádné produkty související s Xboxem.

Nové hry Microsoftu budou v den vydání debutovat i ve službě Xbox Game Pass

Služba Xbox Game Pass je zajímavá už od svého začátku a brzy bude ještě atraktivnější. Není stará ani rok, obsahuje přes stovku her a brzy si skrze ni budete moct zahrát i velké exkluzivní novinky. Šéf her v rámci Microsoftu Phil Spencer totiž oznámil, že všechny budoucí exkluzivní tituly od Microsoft Studios budou debutovat v rámci Xbox Game Pass hned v den vydání.

Bleskovky

  • 20. 3. 2019 - V únoru se v Americe nejvíc prodával Anthem, Jump Force a Kingdom Hearts 3. Crackdown 3 se do první desítky ani nedostal.

  • 7. 2. 2019 - Na oslavu brzkého vydání Crackdown 3 uvolňuje Microsoft první díl pro Xbox One zdarma.

  • 5. 2. 2019 - Crackdown 3 je prý simulátorem obří a šílenější verze Terryho Crewse.

  • 22. 6. 2018 - Hlavním vývojářem Crackdown 3 je nyní Sumo Digital. Dave Jones (tvůrce série) ani studio Reagent Games se již na vývoji nepodílí. Jaký to má dopad původně prezentovanou masivní destrukci města je zatím ve hvězdách.

  • 8. 6. 2018 - Potvrzeno: Vydání Crackdown 3 se odkládá na únor 2019.

  • 7. 6. 2018 - Nepotvrzeno: Vydání hry Crackdown 3 se odkládá na příští rok.

Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Hodnocení Metacritic:
60/100
Datum recenze:
12. března 2019
Recenze