Company of Heroes 2: Ardennes Assault
Věková dostupnost

Company of Heroes 2: Ardennes Assault

Články

Čtenářský gamesplay: hrajeme válečnou RTS Company of Heroes 2

Válka se prý nikdy nemění, jak tvrdí Fallout, ale není to pravda. Stačí zdánlivě nepatrný taktický zásah, a situace na bojišti je rázem naprosto odlišná. Někdy ve váš, někdy v soupeřův prospěch. Podstatné je, že boj má jistá pravidla, a když je v dané chvíli správně vyhodnotíte a aplikujete, můžete vyhrát třeba celou 2. světovou válku. Těžko říci, jestli to v dalším čtenářském gamesplayi stihneme, ale minimálně se o to pokusíme.

Company of Heroes 2 vyjde v kompletní edici se všemi DLC

Bylo zřejmě jen otázkou času, než se Company of Heroes 2 dočkají zkompletovnaé edice obsahující veškeré přídavky, datadisky a bonusy. Nese jméno Company of Heroes 2: Master Collection a vyjde strategie i válek chtivé hráče na 55 eur. K dostání je na Steamu již nyní a podívat se také můžete na nový traile a samozřejmě i na obsah, který v ní najdete, kdyby vám nestačilo konstatování "všechen."

Best of 2014: Nejlepší DLC a datadisk

Mnozí je proklínají, jiní v nich vidí úpadek herního průmyslu, ale ať už jim říkáme DLC, datadisk, expanze nebo rozšíření, mohou představovat skvělou přidanou hodnotu k původní hře. Někdy přináší samostatnou kampaň, jindy mód, který zcela promění hratelnost původního titulu. U těch nejlepších ale prakticky vždy platí, že přináší do původní hry buď něco nového, nebo rozšiřuje skvělou zábavu původní hry. Rok 2014 byl samozřejmě DLC a datadisků plný, ale když jsme oddělili zrno od plev, vylezla nám následující pětice těch nejlepších.

Hraný trailer z bitvy o výběžek připomíná vydání Company of Heroes 2: Ardennes Assault

SEGA prostřednictvím hraného traileru připomíná, že už je k dostání samostatný datadisk Ardennes Assault pro Company of Heroes 2. Video se bohužel vzdává naleštěných záběrů ze hry, které nahrazuje poněkud chudě vyhlížejícím hranou scénkou se spoustou zpomalených záběrů, vybuchujících krtinců a třísek z (budoucích) vánočních stronků. Chce vám má do žil vstříknout potřebnou dávku nadšení, abyste chtěli něco podobného zažít ve hře, ale posuďte sami, jestli úspěšně.

V Company of Heroes 2: Ardennes Assault projdete celé tažení se zvolenou rotou

Pokud jste fandy strategických tahů v časech druhé světové války na západní frontě a primárně multiplayerový přídavek The Western Front Armies pro Company of Heroes 2 vás neuspokojil, možná upínáte své naděje k dalšímu samostatnému datadisku – Ardennes Assault. Jak název naznačuje, základem bude střet americké armády a německé v zasněžených Ardenách. Nový trailer prozrazuje, že vaše taktika na bojišti se bude odvíjet i od toho, s jakou rotou do boje vytáhnete.

Company of Heroes 2 upozorňuje na blížící se ofenzívu v Ardenách

O datadisku Ardennes Assault pro válečnou strategii Company of Heroes 2 už psal před časem Láďa a Relic se nyní jen připomínají s novým videem. A mají proč. Vydání datadisku se blíží, protože se do zmrzlých Arden podíváme už 18. listopadu. Video stručně vysvětluje, oč v datadisku půjde a ukazuje, že minimálně o sníh a krvavé konflikty v misích nouze nebude.

Bleskovky

  • 28. 5. 10:39 - Vyzvedněte si na Steamu Company of Heroes 2. Zdarma a napořád

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Datum recenze:
11. prosince 2014
Recenze