City of Heroes
Věková dostupnost

City of Heroes

Články

Petice City of Heroes nezachrání, konec je neodvratný

Mezi MMORPG, které jsou s námi už nějaký ten pátek patří (přesněji řečeno osm let), či spíše patřilo bez diskusí i City of Heores.

Onlineovka City of Heroes po osmi letech provozu končí

City of Heroes, potažmo City of Villains je jedna z těch dlouho fungujících onlineovek, které mají víceméně stálý a neměnný počet hráčů, v klidu a mimo zájem herních webů a magazínů si fungují kdesi na pozadí a čekají, až náklady na její provoz překročí výnosy, aby se odebraly do věčných onlineových lovišť. A právě tahle situace nyní nastala. Jak uvádí oznámení na oficiální stránce hry, veškerý další vývoj byl zastaven, všechny možnosti plateb deaktivovány a nyní bude následovat tříměsíční loučení, které vyvrcholí vypnutím serverů k 30. listopadu.

Další onlineovky zdarma: LEGO Universe a City of Heroes

Free to play nákaza se šíří geometrickou řadou, kdyby se na celý proces podíval odborník, určitě by našel shodu s nějakou krásnou epidemií. K posledním obětem se řadí minulý rok spuštěné MMO LEGO Universe, které schytalo lehčí formu, protože zdarma hratelná verze vpustí zájemce bez peněz pouze do speciální zóny, kde budou moci bez časového a jiného omezení zkoušet vybraný obsah dle libosti. Spíše to tedy vypadá, že LEGO Universe spustilo demoverzi namísto kompletní transformace ve zdarma hratelný titul. Komu se bude v zóně bezplatného hraní líbit, ale bude chtít víc, může si za 10 babek zpřístupnit plnou verzi hry. F2P zóna v LEGO Universe bude spuštěna letos v srpnu, detaily hledejte na homepage.

MMORPG Lineage II a City of Heroes hotovy

Společnost NCSoft dnes oznámila dokončení hned dvou svých titulů, obou onlinových - Lineage II a City of Heroes.

Warhammer Online, Perimeter, City of Heroes

Masivně multiplayerová RPG Warhammer Online obohatila naši galerii o deset nových obrázků, které vám, sledujíc dobrodružství skřetího cestovatele jménem Bloggo Bushyfoot, odhalí malebná zákoutí přístavního města Ubersreik, kam tento hrdina dorazil se svou lodí.

Codename: Panzers, City of Heroes, Project Freedom

Minulý prosinec se vývojáři Stormregion rozhodli s požehnáním CDV zvýšit počet polygonů modelů postav vojáků v jejich nadcházející hře s názvem Codename: Panzers z 500 na 3 300.
Hodnocení Metacritic:
85/100