Chaos Reborn

Chaos Reborn

Články

Dark Souls III, Uncharted 4, Blade & Soul a další - přehled recenzí

Průměrná Quantum Break, výborná Grim Dawn, pěkná, ale tupá Adrift, očekávaně těžká Dark Souls III nebo graficky a příběhově skvělá Uncharted 4. Za poslední týdny vyšla celá řada her v celém kvalitativním spektru, což znamená, že jsme také recenzovali celou řadu her. Jak jsme je hodnotili, najdete v následujícím přehledu.

Velký update přidává do tahovky Chaos Reborn singleplayer kampaň

Tvůrci tahové strategie Chaos Reborn nedovno vydali demo a v rámci updatu do hry přidali i plnohodnotnou singleplayerovou kampaň. K singleplayerovým soubojům proti AI přibyla off-line kampaň pro jednoho hráče s pěti světy, které musíte projít a pokusit se v každém z nich probojovat až na zlatý rank.

Vyzkoušejte demo tahovky Chaos Reborn od tvůrce X-COM

Dynamickou tahovku Chaos Reborn od tvůrce původních X-COM her Juliana Gollopa jsme ještě recenzovat nestihli, ale chystáme se na to. Kvality této šachy připomínající hry ale můžete otestovat sami skrze demoverzi, která je ke stažení na stránce hry na Steamu. V demu se můžete pustit do multiplayeru pro dva až čtyři hráče, přístupné naopak nejsou offline bitvy a realm questy.

Tvůrce XCOMu vydává tahové RPG Chaos Reborn

Na Steamu je pro PC, Mac a Linux od včerejška k dispozici tahové strategické RPG Chaos Reborn, titul pocházející z hlavy designéra původní série XCOM, Juliana Gollopa. Sci-fi tématika i emzáci však momentálně jdou stranou, Chaos Reborn je čistým zástupcem fantasy RPG her a zároveň remakem postaršího a poněkud skromně pojmenovaného titulu Chaos.

Tahovka Chaos Reborn od tvůrce XCOMu vyjde za týden v early access

Když Julian Gollop před dvěma lety oznámil, že pracuje na nové verzi svého legendárního počinu Chaos ze ZX Spectra, skeptikové nad projektem mávli rukou. Tím spíše, že se Gollop, podobně jako řada dalších zkušených vývojářů, pokusil o úspěch na Kickstarteru. Nakonec s projektem Chaos Reborn uspěl, před devíti měsíci vybral požadovanou částku a už 9. prosince nabídne rozpracovanou verzi hry pro PC, Mac a Linux v early access režimu na Steamu.

Vyzkoušejte prototyp Fantasy Chaos Reborn od tvůrce UFO

Julian Gollop je chlapík, který vám kdysi dávno přinesl UFO: Enemy Unknown. Proto jej mějte rádi a možná mu i přispějte na jeho kickstarterový projekt Chaos Reborn. Nebo nepřispívejte, to už je jen na vašem zvážení, zda toužíte po téhle moderní předělávce jedné prastaré klasiky. Vězte ale, že Gollop a jeho Chaos Reborn vaši pomoc potřebuje a snaží se vás o tom přesvědčit vydáním hratelného prototypu.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
85/100
Datum recenze:
12. dubna 2016
Recenze