Vyzkoušejte demo tahovky Chaos Reborn od tvůrce X-COM
zdroj: tisková zpráva

Vyzkoušejte demo tahovky Chaos Reborn od tvůrce X-COM

23. 11. 2015 12:54 | Novinky | autor: Adam Homola |

Dynamickou tahovku Chaos Reborn od tvůrce původních X-COM her Juliana Gollopa jsme ještě recenzovat nestihli, ale chystáme se na to. Kvality této šachy připomínající hry ale můžete otestovat sami skrze demoverzi, která je ke stažení na stránce hry na Steamu. V demu se můžete pustit do multiplayeru pro dva až čtyři hráče, přístupné naopak nejsou offline bitvy a realm questy.

Další omezení v demu se týká inventáře, do kterého můžete uložit jenom sedm předmětů. Přesto jde o fajn způsob, jak si taktickou fantasy tahovku vyzkoušet a zjistit, jestli má Gollop pořád tak unikátní schopnost navrhnout skvělý bojový systém jako v případě X-COM, Rebelstar nebo Laser Squad Nemesis. Vedle dema vydal Gollop i patch pro Chaos Reborn s pořadovým číslem 1.2, který do hry přináší krom jiného i systém kontroly realmů než se objeví ve hře.

Podstata systému spočívá ve schvalování realmů - každý nový realm musí zkontrolovat a případně schválit moderátor. Až pak se může dostat mezi hráče. Změna se dotkne i některých stávajících realmů, které budou tvůrci muset upravit, nechat schválit a teprve poté je vypustit znovu mezi hráče. Ne naslepo, nýbrž podle nově připraveného průvodce, dostupného v realm editoru.

zdroj: Archiv

Mezi další změny, které patch přináší, patří zvýšený maximální počet současně probíhajících her z 20 na 40 nebo přepracovaná obrazovka pro práci s postavou, ve které jsou konečně zobrazené 3D modely vybavení a porovnání statistik předmětů, které má postava na sobě aktuálně, a těch ostatních. Všechny detaily o obsahu nového patche najdete v příspěvku vývojářů na Steamu a demo je ke stažení tady.

Nejnovější články