zavřít

Velký update přidává do tahovky Chaos Reborn singleplayer kampaň

Windows

- Téma autor: Adam Homola Komentáře: 0

Tvůrci tahové strategie Chaos Reborn nedovno vydali demo a v rámci updatu do hry přidali i plnohodnotnou singleplayerovou kampaň. K singleplayerovým soubojům proti AI přibyla off-line kampaň pro jednoho hráče s pěti světy, které musíte projít a pokusit se v každém z nich probojovat až na zlatý rank.

Ve všech pěti realmech a kampani najdete logicky všechny nové prvky a vylepšení, které do hry vývojáři přidali v updatu - společníky s vlastními jmény, větvící se příběhové linie a spoustu dalších věcí.

Skvěle například zní, že při nahrávání multiplayerového zápasu nemusíte zírat na nahrávací obrazovku, ale můžete si ve widgetu pohrát s výbavou vaší postavy. Z podobného ranku je i možnost hraní online realmů během čekání na oponenty.

Stejně tak lze jednoduše hrát proti umělé inteligenci, načež vás hra umístí do multiplayerové bitvy a po jejím dokončení zase na rozehraný zápas proti AIčku navážete. Podobně funguje i vyžádání si rychlého zápasu v obrazovce s nastavením. V praxi to znamená možnost vyžádat si multiplayerový zápas bez nutnosti opustit aktuálně rozehraný realm.

Určitými změnami prošel i systém pro tvorbu realmů, díky kterému by měly být střety mnohem propracovanější. Vývojáři vylepšili také uživatelské rozhraní, umělou inteligenci, obchody a realmy i souboje zahalili do vánoční tématiky. Na kompletní seznam všech změn se můžete podívat v tomto příspěvku tvůrců na Steamu.

Tagy: strategie fantasy RPG tahová

Zdroje: Steampowered

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.