Velký update přidává do tahovky Chaos Reborn singleplayer kampaň
zdroj: tisková zpráva

Velký update přidává do tahovky Chaos Reborn singleplayer kampaň

29. 12. 2015 15:06 | Téma | autor: Adam Homola |

Tvůrci tahové strategie Chaos Reborn nedovno vydali demo a v rámci updatu do hry přidali i plnohodnotnou singleplayerovou kampaň. K singleplayerovým soubojům proti AI přibyla off-line kampaň pro jednoho hráče s pěti světy, které musíte projít a pokusit se v každém z nich probojovat až na zlatý rank.

Ve všech pěti realmech a kampani najdete logicky všechny nové prvky a vylepšení, které do hry vývojáři přidali v updatu - společníky s vlastními jmény, větvící se příběhové linie a spoustu dalších věcí.

Skvěle například zní, že při nahrávání multiplayerového zápasu nemusíte zírat na nahrávací obrazovku, ale můžete si ve widgetu pohrát s výbavou vaší postavy. Z podobného ranku je i možnost hraní online realmů během čekání na oponenty.

Stejně tak lze jednoduše hrát proti umělé inteligenci, načež vás hra umístí do multiplayerové bitvy a po jejím dokončení zase na rozehraný zápas proti AIčku navážete. Podobně funguje i vyžádání si rychlého zápasu v obrazovce s nastavením. V praxi to znamená možnost vyžádat si multiplayerový zápas bez nutnosti opustit aktuálně rozehraný realm.

Určitými změnami prošel i systém pro tvorbu realmů, díky kterému by měly být střety mnohem propracovanější. Vývojáři vylepšili také uživatelské rozhraní, umělou inteligenci, obchody a realmy i souboje zahalili do vánoční tématiky. Na kompletní seznam všech změn se můžete podívat v tomto příspěvku tvůrců na Steamu.

Nejnovější články