Tvůrce XCOMu vydává tahové RPG Chaos Reborn
zdroj: tisková zpráva

Tvůrce XCOMu vydává tahové RPG Chaos Reborn

27. 10. 2015 13:06 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Na Steamu je pro PC, Mac a Linux od včerejška k dispozici tahové strategické RPG Chaos Reborn, titul pocházející z hlavy designéra původní série XCOM, Juliana Gollopa. Sci-fi tématika i emzáci však momentálně jdou stranou, Chaos Reborn je čistým zástupcem fantasy RPG her a zároveň remakem postaršího a poněkud skromně pojmenovaného titulu Chaos.

Donedávna byl Chaos Reborn dostupný v rámci Early Access a řada hráčů tak měla možnost si tento netradiční titul vyzkoušet. A velké množství jistě také chtělo, o čemž svědčí i úspěšná kampaň a Kickstarteru, kde se autorům podařilo vybrat skoro čtvrt milionu dolarů (Gollop přitom požadoval 180 tisíc), což umožnilo spustit vývoj na plné obrátky.

Ten je nyní u konce a všichni si tak můžeme vyzkoušet, jak se Chaos Reborn hraje. V zásadě se přitom jedná o souboj mágů – ti spolu mohou zápasit jak v singlu v rámci například náhodně generovaných scénářů, tak například i v multiplayerových kláních, a to ať už kompetitivních, tak i kooperativních.

Jednotliví mágové pak jeden na druhého sesílají kouzla a přivolávají si na pomoc všemožné fantaskní bestie. Samotné bitvy jsou pak tahové, každá zabere pár desítek minut a všechnu tu líbivou a stylizovanou krásu pak pohání engine Unity. Teď už si ale nenechte ujít slibovaný trailer a porozhlédněte se i po přiložené galerii.

zdroj: Archiv

 

Nejnovější články