Call of Duty: Black Ops III
Věková dostupnost

Call of Duty: Black Ops III

Články

Záznam tiskové konference Sony

Tisková konference Sony je za námi a nutno říct, že reakce na její samotnou dramaturgii jsou poněkud rozpačité. Občas ztrácela tempo a i přes kratší stopáž se divák mohl občas nudit. Naštěstí tohle všechno ale kompenzovala kvalita videí z her a několik velmi příjemných překvapení a ohlášení. Neukázaly se totiž jen čtyři velké chystané tituly, o nichž se hovořilo, ale byl třeba oznámený i Nioh 2.

Rekapitulace: čtrnáct let války s Call of Duty

Call of Duty je snad tou nejslavnější sérií akčních stříleček vůbec. Debutovala v roce 2003 a od té doby s téměř železnou pravidelností každý podzim na naše konzole a počítače přivádí válku. Ze začátku především druhou světovou, ale zdaleka nejen tu. Kam se herní válčení za těch 14 let posunulo až k letošnímu Call of Duty: WWII si ukážeme v naší rekapitulaci. Video pro vás připravil, sestříhal a namluvil Honza Vondrášek.

To nejlepší ze zombíků si zahrajete už příští týden v Call of Duty: Zombies Chronicles

V kontextu zbytku Call of Duty: WWII vypadá Zombies Chronicles spíš jako parodie, byť na úroveň Continuum ještě nedosahuje. Přesto půjde o něco, co budou chtít fanoušci zombíků v Call of Duty nejspíš hrát. Call of Duty: Black Ops III: Zombies Chronicles je totiž jakýmsi „best of zombies“ od studia Treyarch.

Vyšší výkon PlayStation 4 Pro využije při zahájení prodeje nové konzole 36 titulů

Od čtvrtka 10. listopadu bude v Evropě (včetně ČR a SR) dostupná za cca 10 790 Kč výkonnější verze konzole PlayStation 4 s přídomkem Pro, která díky vyššímu výpočetnímu výkonu CPU i GPU umožní vývojářům, aby hráčům nabídli hezčí a svižněji běžící verze svých her. Jakých a kolik? Při uvedení PS4 Pro na trh jich bude 36 a půjde o mix starších a relativně nových titulů včetně Battlefield 1, Titanfall 2, Deus Ex: Mankind Divided, Mafia III nebo The Last of Us Remastered. Kompletní seznam najdete v článku.

Activision vydala na Steamu samostatně multiplayer CoD: Black Ops III

Společnost Activision nachystala zajímavou nabídku a na Steamu nabízí Multiplayer Starter Pack – základní multiplayerový balíček Call of Duty: Black Ops III. V tom lze dosáhnout maximální úrovně 55 a kromě logické absence kampaně má pár dalších omezení. Cena je stanovena na 15 eur a nabídka platí pouze do 29. února.

Bleskovky

  • 12. 6. 2018 - Call of Duty: Black Ops 3 je nyní dostupný pro předplatitele služby PS Plus.

  • 3. 5. 2018 - Vyšlo rozšíření Call of Duty: Black Ops 3 - Operation Swarm, které do hry přidává nový mód Prop Hunt, zbraně (samopal Sten, kulomet RPK) a kamufláž zbraně Hive. (+ trailer)

  • 28. 6. 2017 - Začala pětitýdenní akce Call Of Duty: Days Of Summer, která hráčům Infinite Warfare, Modern Warfare Remastered a Black Ops III nabízí novou mapu, vybavení, více XP a další překvapení. (+ video)

  • 10. 5. 2017 - Video: Příběhový trailer k DLC Call of Duty: Black Ops III Zombie Chronicles.

  • 10. 5. 2017 - Obrazem: Artworky ke hře Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles vytvořené Yojim Shinkawou.

  • 9. 5. 2017 - Neoficiálně: Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles vyjde nejdříve na PS4, a to již 16. května.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
13. listopadu 2015
Recenze