Call of Duty: Black Ops Declassified
Věková dostupnost

Call of Duty: Black Ops Declassified

Články

Tvůrci Fable a CoD: Declassified se mění, opouští velké hry

Transformace Lionhead do firmy, která chce dělat hry jako “službu” není v herním průmyslu nic nového. Lionhead je vlastně jen další z mnoha studií, které opouštějí tradiční tříáčkové krabicovky. Někteří vývojáři zkrachovali, někteří se zaměřili na sociální sítě, jiní na mobilní platformy. A tvůrci Fable půjdou do “služeb.” Co to znamená pro hráče? Vznik Fable 4 to nevylučuje, ale už to asi nebude ta klasická velká RPG hra do krabice.

Souhrn tiskové konference Sony

Tiskovka Sony na GamesComu určitě nepatřila k vrcholům výstavy. Nicméně nedá se říct, že by nepřinesla několik zajímavých informací a pár nových her, byť nejde o nějak převratné tituly. Oproti E3 se lišila hlavně tím, že se opravdu hodně věnovala PS Vita a snažila se napravit svou pošramocenou čest ohledně tohoto handheldu. Souhrn toho, co se na toskovce představilo a oznámilo najdete spolu s průběžně doplňovanými videi uvnitř článku. PS Vita a novinky kolem níOsobně považuji za klíčovou informaci, která byla jen tak letmo zmíněna, tolik očekávaný příchod klasik z PS One. Ty by se měly v nabídce handheldu objevit 28. srpna, což je skoro za rohem. Sice to mělo být od startu handheldu, ale lepší pozdě, nežli nikdy. Detaily ohledně Call of Duty: Black Ops Declassified. Hra se bude časově odehrávat mezi prvním a druhým Black Ops. Hra bude využívat dotykového displaye, ale samotný trailer, který se snad brzy objeví, nic extra neukázal. Ale vzhledem k tomu, jak moc tato platforma potřebuje nové hry to je stejně plus. Najdeme zde i multiplayer 4vs4 hráči a módy jako Team Deathmatch nebo Kill Confirmed. Hra vyjde i se speciálním bundlem Vity.

První informace o CoD: Black Ops Declassified pro PS Vita

I když Sony na E3 handheld PS Vita odbyla, stihla alespoň prohodit, že se na handheldu objeví Call of Duty, což asi mělo jako celé sdělení stačit k tomu, abychom propadli nadšení a veškeré naše nejistoty ohledně budoucnosti tohoto přístroje se hned rozplynuly.

Sony cenu Vity snižovat ještě nebude, je prý brzy

Handheldu PlayStation Vita se docela daří, ale mohlo by být líp. Výrazně líp. Trh s handheldy už dávno není co býval a od doby, kdy má každý druhý člověk chytrý telefon není o specializovaná herní zařízení na cesty takový zájem. Telefon dnes prostě stačí a navíc umí dělat dobře i spoustu dalších věcí, což handheldy často neumí vůbec, nebo to neumí tak dobře. Cestou k větším prodejům bývá obvykle snížení ceny, což se loni u Nintenda 3DS vyplatilo a prodeje hned stouply. Jenže Sony něco podobného nechystá. Alespoň ne v dohledné době.
Hodnocení Metacritic:
33/100