Brigador

Brigador

Články

Velký update přidal do Brigador novou kampaň a spoustu úprav i nového obsahu

Brigador je povedená izometrická střílečka, kde v roli obřího mecha či tanku kosíte vše, co se hýbe a vlastně i nehýbe, protože prostředí je kompletně zničitelné. Hra loni sklidila velký úspěch jak u recenzentů, tak i hráčů, proto je s podivem, že se zas tak dobře neprodávala. Nejspíš za to mohla vysoká obtížnost a ne moc šťastně pojaté ovládání. Vývojáři ze Stellar Jockeys se naštěstí nevzdali a v průběhu prvního roku hru průběžně aktualizovali. Teď však vydali největší update, kdy Brigador v podstatě znovu vydali se zásadními úpravami.

Výborná izometrická akce Brigador žádá o druhou šanci – nová verze nabídne řadu úprav a čerstvý obsah

Zeptejte se desíti libovolně vybraných vývojářů, jejichž hry se po vydání dočkaly pozitivního ohlasu u hráčů i novinářů, a jsou tedy zjevně kvalitní, jak se jejich hra prodává. Devět z deseti se bude chvilenku ošívat, hledat správnou odpověď, a pak přiznají, že čekali víc. A když se jich zeptáte na důvod, zakroutí hlavou – neví, netuší, snaží se na to přijít. Podobný osud potkal po dvou letech hektického vývoje i tvůrce parádní izometrické akce Brigador ze studia Stellar Jockeys. Naštěstí se ale nevzdali, nehodili to projektu "vidle", a po roce se s ním chystají zkusit štěstí znovu.

Fight Club #277 HD: Tři avokáda pro Alžbětu

Vlastně je jednoduché dopředu odhadnout, o čem se bavíme v podcastu, když je hostem Alžběta Trojanová. Kdo hádal, že o Zaklínači, má samozřejmě pravdu. Bětka měla možnost hrát datadisk O víně a krvi, o kterém vám v tomto Fight Clubu řekla všechno, co jí NDA dovolilo. A vlastně i tom, co jí NDA nepovolilo... Bětka se však s Pavlem, Adamem a Petrem bavila i o několika dalších tématech.

Brigador přinese radost z akce a ničení na začátku června

Brigador jsme v našich prvních dojmech z early access verze hry popsali jako atraktivní mix Syndicate, Mechwariorra a Crusader: No Remorse a titul s velkým potenciálem. Ten tvůrci podtrhují nečekaným bonusem, který doprovodí hru 2. června do plné verze – na Steamu se totiž spolu s plnou hrou vyjde i pětihodinová audiokniha.

Brigador – dojmy z hraní parádní destruktivní akce

Snad je to přirozený vývoj, že po snaze o zpracování prakticky každého herního žánru v trojrozměrném formátu a fotorealistické grafice, začínáme teprve nyní doceňovat i jednodušší vizuální zpracování. Právě díky němu válcuje akční hra Brigador jako mix Syndicate, Mechwariorr a Crusader: No Remorse všechny nejnovější variace zmíněných her. Bez ohledu na to, že Brigador ještě ani není hotová...

Rozstřílejte město i nepřátele v izometrické akci Brigador

Izometrická akce Brigador, ve které můžete srovnat se zemí společně s nepřáteli celou úroveň, právě vyšla v rámci programu předběžného přístupu na Steamu. Hra vyjde zájemce na 20 eur a v současné verzi nabídne šest hratelných vozidel, devět úrovní a osmnáct zbraní, které můžete na svém mechovi různě měnit a kombinovat.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
70/100
Datum recenze:
9. června 2016
Recenze