Brány Skeldalu 2: Pátý Učedník

Brány Skeldalu 2: Pátý Učedník

Články

Fight club #128 HD: Rohlík s Drdolem

Fight Club #128 byl plný hostů na úkor stálého obsazení, které zastoupil vlastně jenom Pavel. Prvním hostem, který promluvil v rozhovoru s Pavlem do mikrofonu, byl Jindřich Rohlík - autor her, které dobře znáte: Brány Skeldalu 1 a 2, Mutant a dalších. S Jindřichem jsme si povídali nejenom o jeho aktuální snaze vybrat na českém Kickstarteru Startovač 180 tisíc korun na předělání prvních Bran Skeldalu pro mobilní zařízení, ale i o jeho dlouholetých zkušenostech s tvorbou her a pohledu na současnou herní scénu.

Brány Skeldalu 2 - návod 2.díl

V dnešní části návodu na Brány Skeldalu 2 se s vámi podělíme o řešení druhé poloviny této adventury s RPG prvky, v níž se vydáte do Moharnu, Tisíciletého města a také projedete kouzelnickým kurzem.

Brány Skeldalu 2 - návod 1.díl

Podle četných dotazů v diskusích se zdá, že Brány Skeldalu 2 nejsou zrovna jednoduchou adventurou. Ušetřete si tedy hodinová muka a nahlédněte do prvního českého návodu s řešením poloviny hry.

Brány Skeldalu 2 - rozhovor

V současné době se začíná prodávat nová česká adventura s RPG prvky Brány Skeldalu 2: Pátý učedník a právě o ní jsme si povídali s hlavním designérem Jindrou Rohlíkem z Napoleon Games.

Brány Skeldalu 2 blízko dokončení

Na oficiálních stránkách studia Napoleon Games se nedávno objevily tři nové obrázky z chystané hry Brány Skeldalu 2: Pátý učedník.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
2. ledna 2003
Recenze