Bound by Flame
Věková dostupnost

Bound by Flame

Články

V srpnovém PS Plus řádí brutální vrah z lesa i amerického podsvětí

Pravidelná várka her pro předplatitele služby PS Plus se tentokrát trochu opozdila. O dárečcích pro Xbox víme už z počátku týdne, přičemž od včerejška je možné stahovat a pařit Forza Horizon 2 a Dead Space 3. Majitelé konzolí PlayStation museli na oznámení svých titulů čekat do půlky aktuálního týdne, přičemž vlastních her se dočkají až v úterý.

LEVEL 242 řeší dívčí válku, rozebírá free to play a rozdává oba díly Overlorda

Na stáncích, v supermarketech, na čerpacích stanicích, na nádražích, v herních obchodech JRC i Brloh, ale i v digitálních prodejnách Publero a Floowie. Tam všude už v tuto chvíli seženete za 99 korun, respektive 79 korun v e-verzi, nový LEVEL 242, který obálkou s atmosférickým artworkem z Child of Light uvozuje nejen recenzi této zajímavé hry, ale i jedno z hlavních témat tohoto čísla - herní „dívčí válku”. Jako plnou hru, respektive plné hry, vám pak tento měsíc přinášíme oba dva díly vtipné akční série Overlord - včetně datadisku k prvnímu dílu. Všechno samozřejmě v digitální verzi pro Steam.

GameSplay: hodinový záznam z hraní akčního RPG Bound by Flame

Počet čtenářů, kteří se o akčním RPG Bound by Flame v diskusi pod recenzí vyjadřovali spíše pozitivně, nás opravdu překvapil. Ondra Švára nejnovější hru francouzského studia Spiders nešetřil a jeho argumenty byly dostatečně výmluvné. Navíc průměrnost hry potvrzoval z druhé strany též Aleš, který Bound by Flame recenzoval do nového Levelu. Všechno se tedy zdálo jasné, nebýt už zmíněného tuhého odporu čtenářů v diskusi. Proto nám to nedalo a rozhodli jsme se ukázat zápory a pár kladů Bound by Flame v dalším gamesplay videu takříkajíc názorně. Zvídavé otázky pokládal Pavel, hrál Aleš.

Akční RPG Bound by Flame předvádí příběhové klišé a zajímavé souboje

Blíží se další fantasy RPG s akčním soubojovým systémem a zachraňováním světa... Ale ne, nechci francouzské akční RPG Bound by Flame hned zavrhnout, už proto, že nový trailer rozhodně nezávání průšvihem. V první řadě připomíná, že hra vychází už 9. května na PC, PS3, PS4 a X360, ale nechá hráče nahlédnout pod pokličku příběhu.

Hudbu do akčního RPG Bound by Flame obstaral autor muziky k Remember Me

Na blížící se vydání akčního RPG Bound by Flame upozorňují tvůrci ze studia Spiders haldou materiálů, kterými nás poslední týdny zásobují. Ani tento není výjimkou. Video z článku však tentokrát neupozorňuje na hru, ale spíše na hudbu, která bude naše putování po fantasy světě provázet. Hudbu má na svědomí skladatel Olivier Derivière, který sice nepatří mezi nejznámější skladatelskou elitu, ale několik zajímavých zářezů už na pažbě hrdě nosí.

Bleskovky

  • 2. 8. 2018 - Členové PS Plus programu obdrží v srpnu Mafia III (PS4), Dead by Daylight (PS4), Bound by Flame (PS3), Serious Sam 3: BFE (PS3), Draw Slasher (PSV), Space Hulk (PSV), Here They Lie (PSVR) a Knowledge is Power (PlayLink).

  • 2. 5. 2014 - Video: První dvě hodiny ve hře Bund by Flame.

  • 28. 4. 2014 - Dohrání Bound by Flame zabere cca 30 hodin, pokud splníte většinu vedlejších úkolů.