Blair Witch

Blair Witch

Články

Tvůrci Layers of Fear jsou připravení vyděsit vás dalším hororem Blair Witch

V roce 1996, kdy se nová herní adaptace Blair Witch odehrává, se v hlubokých lesích ztratí malý chlapec. Policie samozřejmě neváhá a pročesává divočinu. Bývalý policejní důstojník Ellis s pochybnou minulostí, přítomností a pravděpodobně i budoucností nehodlá dřepět doma na prášcích a vydává se policistům na pomoc se svým věrným psem Bulletem. Udělal by líp, kdyby zůstal doma…

Herní horor Blair Witch ukazuje záběry z hraní s pejskem

Nemuseli jsme v redakci narychlo shánět přehrávač VHS, abychom si nové záběry z Blair Witch mohli vychutnat, zamířili jsme pro ně jenom na web časopisu Game Informer. Herní verze kultovní klasiky pochází z dílny hororových veteránů Bloober Team, autorů série Layers of Fear nebo Observer. V legendárním prokletém lese v ní coby bývalý policista pátráte po zmizelém chlapci.

Tvůrci Layers of Fear vás ještě během léta vyděsí v nové Blair Witch

Pamatujete ještě na Blair Witch? V podstatě zakladatel hororového subžánru „found footage“ tehdy všem vytřel zrak a několikrát se o to pokusil i v herní podobě. Stále oblíbený koncept dostane na herním písečku šanci i letos, v nové hře jednoduše pojmenované Blair Witch.

Bleskovky

  • 8. 10. 2020 - Báli jste se u Blair Witch málo? Bloober Team chystá ještě strašidelnější verzi pro virtuální realitu

  • 15. 8. 2019 - Horor Blair Witch ukazuje nové záběry z hraní ve 4K.

  • 29. 7. 2019 - Horor Blair Witch po záběrech z hraní ukazuje i nový gameplay trailer.

  • 26. 6. 2019 - V hororovém Blair Witch kladou důraz na Bloobera, hrdinova psího společníka. Bude v lese vaším jediným přítelem, který vás pomůže ochránit.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
16. září 2019
Recenze