Assetto Corsa Competizione

Assetto Corsa Competizione

Články

Jaké hry vyjdou v únoru?

Pár pořádných pecek

Ferrari má vlastní esportový turnaj v Assetto Corsa

Začátek soutěže započal v září, nyní se můžeme těšit na ty nejlepší jezdce, kteří se dostali do fáze Pro Series.

Seznam her s ray tracingem se rozrůstá na 20 titulů. V čele je Minecraft

Kromě očekávané RPG pecky Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 dostanou podporu ray tracingu i další hry. Nvidia na Gamescomu potvrdila Minecraft, Dying Light 2 nebo SYNCED: Off-Planet. Některé z dříve oznámených titulů mají navíc na veletrhu svá hratelná dema, kde lze vidět ray tracing v pohybu. Že by patch pro Wolfenstein: Youngblood nebyl zas tak daleko?

Do early accessu přifrčela hardcore simulace Assetto Corsa Competizione

Jako by září nebylo už tak dost přeplněné závodními hrami. Ovšem je pravda, že to jsou samé arkády. Jistý příklon k simulaci slibuje nadcházející Dakar 18, ale dokud si ho neosahám, nemá cenu spekulovat. Skutečný realismus tak nyní nabízí jen early access titulu Assetto Corsa Competizione. Počítejte s měsíčními updaty, postupně se zvyšující cenou a vydáním v prvním kvartálu příštího roku.

Hardcore simulace Assetto Corsa Competizione chystá early access s jedním autem

Zatímco arkádový závodní hráč si letos nemá na co stěžovat, ten přiklánějící se k simulacím by mohl. Opravdových simulátorů sportovního závodění moc nevychází a aktuálně fungující tituly byste napočítali na prstech jedné ruky. První novinkou letošního roku na poli her, které se bez volantu neobejdou, bude pokračování Assetto Corsa Competizione, které dorazí za šest týdnů.