Assassin's Creed III: Liberation

Assassin's Creed III: Liberation

Články

Connor a Aveline se vracejí v remasterech Assassin’s Creed

Letos se bez plnohodnotného dílu série Assassin’s Creed zřejmě budeme muset obejít, malou náplastí na vzniklou bolístku by ale mohly být remastery třetího dílu a Liberation, které vyšly včera, a to včetně všech vyšlých přídavků. Boston, New York i New Orleans si tak můžete vychutnat v hezčí grafice, koncem května navíc dorazí také na Switch.

Zabiják Connor se vrátí koncem března v remasterovaném Assassin’s Creed III

Assassin’s Creed Odyssey už má jistě spousta z vás dohraný i přes jeho nezanedbatelnou velikost. Letos se s novým dílem nepočítá, ale to neznamená, že byste nemohli dát staronového Assassina. Ubisoft koncem března vydá Assassin’s Creed III Remastered a ukazuje rozdíly mezi původní a novou verzí.

Assassin’s Creed Odyssey k robustnímu season passu přihodí i remaster třetího dílu

Nadcházející Assassin’s Creed Odyssey se podle ředitele vývoje Scotta Phillipse chlubí tou vůbec „nejambicióznější podporou po vydání v historii celé série“. A nevypadá to na naučenou propagační větičku. Season pass řeckého dobrodružství v sobě zahrnuje dvě velké příběhové sekvence, spoustu menších kousků obsahu a dvě samostatné hry.

Fight Club Speciál – Assassin's Creed

Speciální Fight Club věnovaný sérii o charismatických zabijácích jsme tu sice měli už před čtyřmi lety, opakování je ale matka moudrosti. Assassin's Creed letos slaví desáté narozeniny a za tu dobu se jeho rodina pořádně rozrostla nejen o komerčně úspěšné hry, ale taky o množství knih, komiksů, krátkých filmů a dokonce jeden celovečerní. Rozhodli jsme se, že si uplynulá dekáda zaslouží samostatnou rekapitulaci, což znamená i velký návrat Fight Club Speciálů o herních sériích. Role moderátora se tentokrát ujal Lukáš Grygar, kterého doplnili Alžběta Trojanová, Aleš Smutný, Šárka Tmějová a Václav Pecháček.

Assassin's Creed III: Liberation konečně vychází na PC a konzolích

Ve všech těch Assassin's Creed hrách pro všechny možné platformy je celkem snadné zapomenout, že dnes vyšla na PC, X360 a PS3 HD předělávka Assassin's Creed Liberation z PS Vita. Původní handheldová hra nedopadla nejhůř, ale nijak neoslnila - v prvé řadě ji srážely technické chyby (viz naší recenzi).

Nejočekávanější hry roku 2014 a další články z Konzolista.cz

Kolegové z partnerské stránky Konzolista.cz se přes svátky a na startu nového roku věnovali zejména sumarizaci očekávaných her roku 2014 pro jednotlivé konzolové platformy. Pokud chcete mít přehled, co vyjde tento rok pro WiiU čtěte tento článek, očekávané novinky pro PS3 a Xbox 360 najdete v tomto souhrnu a vynechat byste neměli ani přehled chystaných her pro PS4. Kdyby vás ale chystané hry nezajímaly, pořád si můžete nastudovat rozdílové recenze her pro PS4 nebo si přečíst recenze mobilních her Ratchet And Clank: Before The Nexus a Knack‘s Quest. Samozřejmě pro vás kolegové z Konzolista.cz zpracovávali přes svátky i tradiční infoservis, jehož přehled najdete v článku.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
70/100
Datum recenze:
21. listopadu 2012
Recenze