Zabiják Connor se vrátí koncem března v remasterovaném Assassin’s Creed III
zdroj: tisková zpráva

Zabiják Connor se vrátí koncem března v remasterovaném Assassin’s Creed III

7. 2. 2019 10:38 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Assassin’s Creed Odyssey už má jistě spousta z vás dohraný i přes jeho nezanedbatelnou velikost. Letos se s novým dílem nepočítá, ale to neznamená, že byste nemohli dát staronového Assassina. Ubisoft koncem března vydá Assassin’s Creed III Remastered a ukazuje rozdíly mezi původní a novou verzí.

Remaster se postará o vyšší rozlišení textur, podporu 4K a HDR (v případě konzolí logicky jen na jejich výkonnějších verzích) a znatelně lepší nasvícení. Nicméně se prý sahalo i do herních systémů a ovládání, ale co to přesně znamená, už Ubisoft neprozradil.

Z hlediska náplně se ujmete Connora, napůl indiána, napůl Angličana, a poznáte Americkou revoluci osmnáctého století z jeho pohledu. Přitom navštívíte velkoměsta jako Boston a New York.

Assassin’s Creed III Remastered je kompletní edicí, což znamená, že v jednom balení najdete všechna DLC (Benedict Arnold, Hidden Secrets, Tyranny of King Washington) včetně samostatně hratelné a též remasterované Assassin’s Creed Liberation.

zdroj: Archiv

Assassin’s Creed III Remastered vyjde 29. března na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One, přičemž se nedávno objevily spekulace o možném portu na Switch. Hru si nemusíte kupovat, pokud jste si pořídili season pass k Assassin’s Creed Odyssey. V takovém případě ji dostanete gratis.

Nejnovější články