Assassin's Creed Chronicles: Russia
Věková dostupnost

Assassin's Creed Chronicles: Russia

Články

Sony obšťastní předplatitele druhým XCOMem, Microsoft assassinskou plošinovkou

Kdo by to byl čekal, že náš LongPlay tahové strategie XCOM 2: War of the Chosen má až takový dopad za hranicemi našeho státu. Jak se neodvratně blíží konec Vaškova snažení, v Sony se rozhodli poskytnout jeho zástupům fanoušků možnost prožít si podobný zážitek na vlastní kůži. Ale konec snění. Realita je samozřejmě trošku jinde, nicméně načasování je přesto perfektní.

Trilogie Assassin's Creed Chronicles představí tři asasíny z tří různých zemí

Ano, i tohle je cesta, kterou se značka Assassin's Creed může ubírat. Ačkoliv chápu, že Ubisoft chce své rodinné stříbro v podobě této značky zpeněžit, asi nejsem jediný příznivec série, který cítí, že hrát každý rok novou hru (loni dokonce dvě) se stejným obsahem začíná být poněkud zahlcující a stereotypní. Takže když máte značku, můžete ji použít i na jiné herní žánry – a právě takovým bude trilogie Assassin's Creed Chronicles, v jádru klasická plošinovka, která rozšiřuje toto universum a zároveň nabízí něco nového.

Bleskovky

  • 10. 11. 2021 - Ubisoft rozdává zdarma tři hry ze série Assassin’s Creed

  • 30. 5. 2018 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v červnu 2018 Assassin’s Creed Chronicles: Russia (XOne), Smite Gold Bundle (XOne), Sonic & All-Stars Racing Transformed (XOne / X360) a LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues (XOne / X360). (+ video)

Hodnocení
GAMES.cz
3/10
Hodnocení Metacritic:
53/100
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
11. března 2016
Recenze