Anachronox

Anachronox

Články

Square Enix nabídl své značky Anachronox, Gex a Fear Effect nezávislým vývojářům

Co byste řekli na pokračování klasik jako je Gex, Fear Effect a Anachronox? Nyní se jich možná dočkáme, protože Square Enix se rozhodl rozšířit nabídku svého projektu Collective Initiative (psali jsme zde) o trojici značek ze své vlastní stáje. Co to znamená? Nezávislí vývojáři se mohou rozhodnout vytvářet koncepty her s těmito značkami a pokud tyto koncepty projdou u Square Enix, firma pomůže se vstupem projektu na Kickstarter/ IndieGoGo a následně i distribucí.

Zpívejte se Stiletto Anyway: GoG nabízí Anachronox

Na to, jakou má ION Storm neblahou pověst (výhradně kvůli Romerovi a Daikataně), tahle firma vydala hned několik her, které řada z vás pokládá za svůj osobní kult. Vlastně bychom teda její nedlouhou existenci měli velebit a já to dělám každý den před spaním, jen to konkrétně v mém případě není ani kvůli Thiefovi a dokonce ani za Deus Ex, který jinak miluju. Mým hrdinou v zářící zbroji není Warren Spector ani Harvey Smith, ale Tom Hall. Za Anachronox. Čerstvě totiž vyšel na GoG.com a já mám z toho náladu na smajlíky :)

Anachronox se blíží

Před několika dny prolétla internetem zpráva, že netradiční sci-fi RPG Anachronox je gold.

Anachronox gold, ION Storm v problémech

Podle zpráv od ION Stormu je již ve fázi gold cyberpunkové RPG Anachronox, o kterém jsme vás podrobně informovali v preview.

Další obrázky z Anachronox

Po včerejším traileru vydal Eidos i sadu nových obrázků z připravovaného cyberpunkového RPG...
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
7. července 2001
Recenze