Alice: Madness Returns
Věková dostupnost

Alice: Madness Returns

Články

American McGee pracuje na pokračování Alice: Asylum

Práva na hororovou verzi Alenky v říši divů už dlouho vlastní Electronic Arts, ta úplně první ale nese jméno vývojáře Americana McGeeho. Ten sice před dvěma lety napsal fanouškům, ať ho kvůli možnému pokračování konečně přestanou otravovat, v září ale slíbil, že se s EA zkusí dohodnout. Voilà, na prequelové Alice: Asylum už se prý pracuje.

OZombie na Kickstarteru končí, American chce film s Alenkou

Hezky to začalo (viz náš článek) a smutně skončilo. I když, po prvních dnech, kdy se projekt ke své vytoužené metě blížil rychlostí pohodářského hlemýždě, bylo asi jasno. American McGee nyní vyvěsil bílý prapor a kickstarterovou kampaň OZombie zrušil. Důvodů bylo ale prý hned několik a finance byly jen tím prvním.

American McGee chce koupit od EA práva na třetí Alici

Pokud vám bylo po chuti herní pojetí Alenky v říši divů od vývojáře s nejdrsnějším jménem všech dob, Americana McGee, máte důvod k mírnému optimismu. Autor téhle úchylárny, majitel obličeje Juda Lawa a veterán Id Software se totiž včera na Facebooku vyjádřil v tom smyslu, že by rád získal práva na značku od Electronic Arts a sesmolil třetí díl. Zafinancovat by ho chtěl pomocí Kickstarteru.

Velké slevy her od EA na Den dětí!

S blížícím se Dnem dětí (1. června) připravili Electronic Arts speciální slevy na vybrané tituly. Všechny je pochopitelně najdete i na Shop.Games.cz a využít je můžete i pokud už věkově mezi děti nepatříte. Nabídka platí jen do vyprodání zásob a časově je omezena do 3. 6. 2012.

Update: Crysis 2 zmizela ze Steamu, stane se z EA prodejce?

Update 2 z 16. června, 9:49 - Konečně je jasno i v tom, proč Crysis 2 a třeba Alice: Madness Returns zmizely ze Steamu. Nebylo do rozhodnutí EA, ale Steamu, čili Valve a zároveň to údajně nebyla reakce na žádnou aktuální akci EA (spuštění Origin.com apod.). Zástupce EA popisuje situace pro Gamefront: „Steam přišel se sadou nových požadavků pro vývojáře hodlající prodávat hry skrze tuto službu, řadu těchto požadavků provozovatelé dalších digitálních distribucí nemají. Naneštěstí, Crytek má dohodu s jinou download službou, a ta dohoda některé z nových požadavků Steamu porušuje, což vyústilo ve stažení Cryisis 2 ze Steamu.“

Alenka skáče a padá v traileru z Alice: Madness Returns

Prestože první recenze Alice: Madness Returns možná nedopadla dobře, stále neztrácíme...
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Datum recenze:
15. června 2011
Recenze