Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi
Věková dostupnost

Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi

Články

LEVEL 301 otvírá čtvrtou stovku čísel s posílenou redakcí a svěžejším obsahem

Už několik dní můžete v trafikách i v supermarketech najít LEVEL 301, který otvírá nejenom čtvrtou stovku (kterou snad dokončíme), ale hlavně přináší změny naznačované a slibované v předchozích číslech. Stávající redakci posílili Pavel Dobrovský s Pavlem Skotákem, na tvorbě obsahu se podílela celá řada nových autorů a v neposlední řadě došlo k úpravám obsahu, aby více odpovídal vašemu ohlasu, za který ještě jednou děkujeme. Základ je ale pořád stejný – zajímavé, čtivé, investigativní, ale i názorově vyhraněné články, recenze, rozhovory, komentáře a další. Co vás čeká v tomto čísle?

Zaklínač 3: Divoký hon dorazil na Switch v kompletní edici

Geralta z Rivie je v našich končinách asi zbytečné představovat, ale pro případ, že jste zrovna přestali ignorovat fantasy žánr: Je zabijákem příšer, mutantem se dvěma meči na zádech, který svou nadlidskou sílu a rychlost ještě přiživuje pitím lektvarů a používáním magických znamení. A na Switchi teď vychází RPG Zaklínač 3 se svými 150+ hodinami hraní a veškerými DLC.

Na Nintendo Switch vyjde Zaklínač 3 i se všemi datadisky

Popravdě řečeno jsem se spekulacím o tom, že na Nintendo Switch vyjde Zaklínač 3: Divoký hon, smál. Teď už se nesměju, protože na Nintendo Direct skutečně oznámili, že se tohle masivní RPG ještě v tomhle roce na Switch dostane, a to s oběma datadisky Srdce z kamene a O víně a krvi.

Překvapivý konec Zaklínač 3: O víně a krvi patří k těm nejlepším v historii

Počítačové hry většinou představují značnou časovou investici. Do libovolného RPG obvykle vrazíte desítky hodin než dorazíte na konec. Je tedy docela přirozené požadovat, aby ten konec stál za to. Hodinu a půl dlouhý film, jehož závěrečná sekvence je tak trochu „mmm, no nevím“, vás neurazí. Ale když vám něco takového udělá Mass Effect 3, kde se do finiše prohryzáváte skrze miliardu zdlouhavých hlavních i vedlejších úkolů, je to docela k vzteku. Zkrátka existují konce a KONCE, a jeden z nejskvělejších exemplářů podle mě představuje závěr datadisku pro třetího Zaklínače - O víně a krvi. V tomhle článku, který je nacpaný nebezpečnými spoilery, bych rád vysvětlil proč.

Best of 2016: Výsledky čtenářského hlasování o hry roku

A hrou roku podle čtenářů Games.cz se stává …Overwatch! Neuvěřitelné, čtenáři se shodli s redakcí! Nebojte, k ničemu takovému nedošlo. Podle hlasování vás – čtenářů se hrou roku 2016 stal úplně jiný titul, než který jsme po dlouhém debatování vybrali v redakci. A podobné je to i v celé řadě dalších kategorií. Štve nás to? Co vás nemá, právě naopak. Jsme rádi za to, že naši čtenáři nejsou ovce, které sní všechno, co jim naservírujeme. Navíc jsme všichni odlišní hráči a lidé s jinými představami o tom, co je dobré, skvělé a nejlepší. V řadě kategorií se široká čtenářská obec s volbami úzké redakce setkala, v řadě ne. A protože redakce už vám své volby v sérii článků představila, teď je řada na volbách čtenářů -  na vašich volbách. Která hra je podle vás nejlepší za rok 2016? Račte se podívat sami.

Best of 2016: Hra roku

Každý z nás má nějaký názor. Každý z nás má představu o nejlepších hrách roku 2016. V uplynulých týdnech jsme vám nabízeli přehled našich voleb v jednotlivých žánrových i jiných kategoriích, a nyní nastala správná chvíle říct, které hry z loňského roku považujeme za nejlepší, potažmo která u nás bodovala ze všeho nejvíce. Jistě budete mít v řadě případů jiný názor, určitě máte své vlastní favority, ale to je v pořádku. Berte náš výběr nejlepších her roku 2016 pouze jako návod nebo jistou formu doporučení. A když budete mít chuť, přispějte svým hlasem do čtenářské volby hry roku, která běží až do konce února.

Bleskovky

  • 17. 10. 2017 - Při příležitosti 10. narozenin herního Zaklínače nabízí GoG.com až 85% slevu na jednotlivé díly série.

  • 3. 6. 2016 - Na Google Play a Spotify vyšel soundtrack ke hře Zaklínač 3: O víně a krvi.

  • 11. 5. 2016 - Video: 20 minut gameplay záběrů ze hry Zaklínač 3: O víně a krvi.

  • 11. 5. 2016 - Xbox One verze DLC Zaklínač 3: O víně a krvi zabere na pevném disku 15,03 GB.

  • 10. 5. 2016 - Obrazem: DLC O víně a krvi přidává do hry Zaklínač 3 nový interface.

  • 9. 5. 2016 - Nepotvrzeno: Steam odhalil, že DLC Zaklínač 3: Krev a víno vyjde 30. května. (+ přehled achievementů)

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
28. května 2016
Recenze